Prejsť na obsah

North Carolina Tar Heels – Western Carolina Catamounts: kurzy

NCAA – basketbal

North Carolina Tar Heels 80, Western Carolina Catamounts 72

Koniec1. štvrtina 39–302. štvrtina 41–42

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels2 · Western Carolina CatamountsVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,8 %1,0118,7595,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −222 · Western Carolina Catamounts +22Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,931,8995,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar HeelsX · Remíza2 · Western Carolina CatamountsVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,0125,012,7590,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %1,402,5590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %1,372,6690,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,8 %1,422,5190,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %1,472,3790,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,542,2491,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,871,9595,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,672,0592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,951,8795,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,682,0792,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,931,8995,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,751,9893 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,841,9093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,921,8293,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %2,011,7393 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 %2,071,6491,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %2,181,5891,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,8 %2,301,5090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %2,401,4590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %2,521,4090 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 73,5 · 1. polčas

Viac/menej 73,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 74,5 · 1. polčas

Viac/menej 74,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %1,632,0591 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 75,5 · 1. polčas

Viac/menej 75,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 %1,801,9493,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 76,5 · 1. polčas

Viac/menej 76,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %1,881,8392,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 77,5 · 1. polčas

Viac/menej 77,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,971,7191,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 78,5 · 1. polčas

Viac/menej 78,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %2,171,5891,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 79,5 · 1. polčas

Viac/menej 79,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %2,121,6292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,572,2091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,562,2091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %1,731,9090,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,871,8091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %2,001,7091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %2,171,5590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %1,602,0088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,572,2091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,552,2391,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,652,0290,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,771,8791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %1,921,7291 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %2,071,6090,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 70,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 70,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %2,301,5592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 30,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 30,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 31,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 31,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,751,8589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %2,151,6091,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −29,52 · Western Carolina Catamounts +29,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %3,051,2789,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −28,52 · Western Carolina Catamounts +28,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %2,801,3290 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −27,52 · Western Carolina Catamounts +27,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %2,601,3890,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −26,52 · Western Carolina Catamounts +26,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,3 %2,421,4490,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −25,52 · Western Carolina Catamounts +25,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,281,5190,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −24,52 · Western Carolina Catamounts +24,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %2,171,6092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −23,52 · Western Carolina Catamounts +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,031,7092,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −22,52 · Western Carolina Catamounts +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,921,8293,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −21,52 · Western Carolina Catamounts +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,821,9293,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −212 · Western Carolina Catamounts +21Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,871,9595,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −20,52 · Western Carolina Catamounts +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,702,0492,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −19,52 · Western Carolina Catamounts +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,612,1592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −18,52 · Western Carolina Catamounts +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,522,2791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −17,52 · Western Carolina Catamounts +17,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,3 %1,442,4290,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −16,52 · Western Carolina Catamounts +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,382,6090,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −15,52 · Western Carolina Catamounts +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %1,322,8089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −14,52 · Western Carolina Catamounts +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %1,283,0089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −15,52 · Western Carolina Catamounts +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %2,301,5793,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −14,52 · Western Carolina Catamounts +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %2,151,6292,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −13,52 · Western Carolina Catamounts +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −12,52 · Western Carolina Catamounts +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,851,8893,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −11,52 · Western Carolina Catamounts +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,702,0392,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −10,52 · Western Carolina Catamounts +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −9,52 · Western Carolina Catamounts +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,612,1792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · North Carolina Tar Heels −9,52 · Western Carolina Catamounts +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,861,8492,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 14 stávkových kancelárií.

  • 1North Carolina Tar Heels1,02 1,01kurz klesá−1 %
  • 2Western Carolina Catamounts14,0 19,5kurz rastie+39,3 %