Prejsť na obsah

Murray State Racers – Tennessee State Tigers: kurzy

NCAA – basketbal

Murray State Racers 94, Tennessee State Tigers 64

Koniec1. štvrtina 46–352. štvrtina 48–29

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers2 · Tennessee State TigersVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,4 %1,214,5095,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −9,52 · Tennessee State Tigers +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,4 %1,901,8794,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State RacersX · Remíza2 · Tennessee State TigersVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,2214,754,7091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,552,2591,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 %1,702,1094,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,761,9592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,871,9595,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %1,791,9693,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,751,9692,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 %1,782,0094,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,7 %1,851,9494,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 165 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 165 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 %1,901,8694,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %1,971,7793,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %2,071,7093,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %2,221,6093,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 76,5 · 1. polčas

Viac/menej 76,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,612,1592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 77,5 · 1. polčas

Viac/menej 77,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,722,0092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 78,5 · 1. polčas

Viac/menej 78,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,801,9092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 79,5 · 1. polčas

Viac/menej 79,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,901,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 80,5 · 1. polčas

Viac/menej 80,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %2,021,6892 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 81,5 · 1. polčas

Viac/menej 81,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %2,201,5892,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 82,5 · 1. polčas

Viac/menej 82,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %2,171,6192,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 83,5 · 1. polčas

Viac/menej 83,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %2,051,6391 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,622,0991,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,602,1591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,701,9791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,851,8392,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %1,981,7592,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %2,151,5891,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %2,251,5792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,701,9089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,901,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 73,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 73,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,552,2291,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 74,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 74,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,562,2091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 75,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 75,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,572,1791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 76,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 76,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,702,0091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 77,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 77,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,831,8792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,941,7592 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %2,121,6191,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 35,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 35,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 36,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 36,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,701,9089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 37,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 37,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,901,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %2,151,5590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %2,151,6091,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −14,52 · Tennessee State Tigers +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %2,401,4791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −13,52 · Tennessee State Tigers +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 %2,401,5393,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −12,52 · Tennessee State Tigers +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 %2,321,5793,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −11,52 · Tennessee State Tigers +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %2,181,6192,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −10,52 · Tennessee State Tigers +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,951,8093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −102 · Tennessee State Tigers +10Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,891,9395,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −8,52 · Tennessee State Tigers +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,771,9392,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −7,52 · Tennessee State Tigers +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,622,1892,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −6,52 · Tennessee State Tigers +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 %1,552,3593,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −5,52 · Tennessee State Tigers +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,502,3591,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −4,52 · Tennessee State Tigers +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,472,4591,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −7,52 · Tennessee State Tigers +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %2,221,5792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −6,52 · Tennessee State Tigers +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %2,021,6892 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −5,52 · Tennessee State Tigers +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,871,8392,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −4,52 · Tennessee State Tigers +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,721,9691,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −3,52 · Tennessee State Tigers +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,612,1592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Murray State Racers −2,52 · Tennessee State Tigers +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,562,2792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 11 stávkových kancelárií.

  • 1Murray State Racers1,30 1,21kurz klesá−6,9 %
  • 2Tennessee State Tigers3,40 4,50kurz rastie+32,4 %