Illinois Fighting Illini – Fairleigh Dickinson Knights: kurzy
Illinois Fighting Illini 120, Fairleigh Dickinson Knights 45
1. štvrtina 67–202. štvrtina 53–25Víťaz (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini | 2 · Fairleigh Dickinson Knights | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 1,01 | 14,0 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −40,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −40,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +40,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 1,86 | 1,87 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 1,86 | 1,87 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 145 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 1,29 | 3,20 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 145,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 % | 1,31 | 3,10 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 146 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,37 | 2,85 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 147 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,46 | 2,50 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 148 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 1,44 | 2,60 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,51 | 2,39 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 149 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,44 | 2,60 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 150 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 1,52 | 2,42 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 151 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 1,43 | 2,65 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 152 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,50 | 2,50 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,90 | 1,82 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 153 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,57 | 2,33 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 154 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,67 | 2,15 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 155 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 156 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 157 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,95 | 1,87 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 2,15 | 1,69 | 94,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 158 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 % | 2,05 | 1,77 | 95 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 2,02 | 1,74 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 159 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 160 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,33 | 1,57 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 2,38 | 1,54 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 161 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 2,52 | 1,48 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 162 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 2,70 | 1,42 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 163 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 164 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 % | 3,05 | 1,32 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 71,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 72,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 73,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 74,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 75,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 76,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,50 | 2,25 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 95,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 96,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 97,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 47,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 54,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 55,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 56,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 57,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 58,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 59,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 25,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 26,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 27,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 28,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −47 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −47 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +47 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −46,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −46,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +46,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −46 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −46 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +46 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 2,90 | 1,36 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −45,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −45,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +45,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 2,70 | 1,42 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −45 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −45 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +45 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −44,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −44,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +44,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 % | 2,91 | 1,31 | 90,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −44 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −44 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +44 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −43,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −43,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +43,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 % | 2,70 | 1,37 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −43 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −43 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +43 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 2,30 | 1,59 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −42,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −42,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +42,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 % | 2,50 | 1,43 | 91 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −42 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −42 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +42 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 2,15 | 1,67 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −41,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −41,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +41,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −41 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −41 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +41 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 2,07 | 1,74 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −40 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −40 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +40 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 2,00 | 1,83 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −39,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −39,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +39,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,96 | 1,76 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −39 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −39 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +39 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,87 | 1,95 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −38,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −38,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +38,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,93 | 1,78 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −38 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −38 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +38 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −37,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −37,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +37,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,84 | 1,88 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −37 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −37 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +37 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,67 | 2,15 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −36,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −36,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +36,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,73 | 1,98 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −36 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −36 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +36 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,59 | 2,30 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −35,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −35,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +35,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,63 | 2,11 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −35 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −35 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +35 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,50 | 2,50 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −34,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −34,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +34,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,6 % | 1,53 | 2,22 | 90,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −34 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −34 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +34 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 1,43 | 2,65 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −33,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −33,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +33,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,3 % | 1,46 | 2,37 | 90,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −33 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −33 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +33 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,36 | 2,90 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −32,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −32,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +32,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 % | 1,39 | 2,60 | 90,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −32 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −32 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +32 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 1,29 | 3,20 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −31,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +31,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 1,33 | 2,80 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −31 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −31 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +31 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 1,29 | 3,20 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −30,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +30,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 % | 1,29 | 2,95 | 89,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −21,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −21,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +21,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −20,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −20,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +20,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −19,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −19,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +19,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −18,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −18,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +18,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −17,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −17,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +17,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Illinois Fighting Illini −16,5 | 2 · Fairleigh Dickinson Knights +16,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 4 stávkových kancelárií.
- 1Illinois Fighting Illini1,03 1,00−2,5 %
- 2Fairleigh Dickinson Knights12,0 14,0+16,7 %