BYU Cougars – Ohio State Buckeyes: kurzy
BYU Cougars 94, Ohio State Buckeyes 83
1. štvrtina 34–372. štvrtina 60–46Víťaz (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars | 2 · Ohio State Buckeyes | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,3 % | 1,58 | 2,33 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −3,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,88 | 1,86 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 160 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars | X · Remíza | 2 · Ohio State Buckeyes | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 % | 1,66 | 11,0 | 2,46 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,43 | 2,42 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,48 | 2,29 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 1,54 | 2,24 | 91,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 1,71 | 2,06 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 1,79 | 1,95 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 % | 1,87 | 1,87 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 161 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 1,95 | 1,79 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 2,05 | 1,72 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 2,06 | 1,65 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 % | 2,15 | 1,57 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 2,28 | 1,49 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 2,39 | 1,45 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 72,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 73,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,61 | 2,17 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 74,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 75,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,75 | 1,94 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 76,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,86 | 1,83 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 77,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 78,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,15 | 1,62 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 79,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 80,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,77 | 1,90 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 1,90 | 1,77 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 2,04 | 1,65 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 2,20 | 1,56 | 91,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 37,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 38,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 39,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 76,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,60 | 2,17 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 77,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 1,79 | 1,88 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,91 | 1,77 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 2,04 | 1,65 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 2,17 | 1,57 | 91,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 35,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 36,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 37,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −10,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +10,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 3,24 | 1,25 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −9,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +9,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,93 | 1,30 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −8,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +8,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 2,67 | 1,36 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −7,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 2,46 | 1,45 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −6,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 2,40 | 1,49 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −5,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 2,20 | 1,62 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −4,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 2,03 | 1,73 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −3 | 2 · Ohio State Buckeyes +3 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,87 | 1,95 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −2,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −1,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 % | 1,66 | 2,03 | 91,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars +1,5 | 2 · Ohio State Buckeyes −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 1,47 | 2,35 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars +2,5 | 2 · Ohio State Buckeyes −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 % | 1,46 | 2,45 | 91,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars +3,5 | 2 · Ohio State Buckeyes −3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 1,36 | 2,74 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −4,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,30 | 1,57 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −3,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −2,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,98 | 1,75 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −1,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,87 | 1,84 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars −0,5 | 2 · Ohio State Buckeyes +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 1,71 | 1,97 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars +0,5 | 2 · Ohio State Buckeyes −0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,58 | 2,17 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · BYU Cougars +1,5 | 2 · Ohio State Buckeyes −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.
- 1BYU Cougars1,71 1,58−7,3 %
- 2Ohio State Buckeyes2,05 2,38+16,3 %