Butler Bulldogs – Lafayette Leopards: kurzy
Butler Bulldogs 96, Lafayette Leopards 60
1. štvrtina 54–342. štvrtina 42–26Víťaz (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs | 2 · Lafayette Leopards | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,2 % | 1,02 | 14,0 | 95,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −19,5 | 2 · Lafayette Leopards +19,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 % | 1,90 | 1,86 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 1,86 | 1,91 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs | X · Remíza | 2 · Lafayette Leopards | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,4 % | 1,02 | 22,37 | 10,2 | 89,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 143,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 1,41 | 2,50 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 144,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 1,46 | 2,36 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 145,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,51 | 2,23 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 1,61 | 2,18 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 1,69 | 2,10 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 1,76 | 1,99 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 1,92 | 1,82 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 2,03 | 1,73 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 2,15 | 1,64 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 % | 2,27 | 1,50 | 90,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 2,39 | 1,45 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 69,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 1,67 | 2,10 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 70,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,62 | 2,20 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 71,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,72 | 2,05 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 72,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,83 | 1,91 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 73,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,95 | 1,78 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 74,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 2,10 | 1,67 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 75,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 2,10 | 1,67 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 1,56 | 2,17 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 1,67 | 2,00 | 91,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 1,79 | 1,84 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 % | 1,94 | 1,71 | 91 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 % | 2,10 | 1,59 | 90,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 62,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 1,63 | 2,07 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 % | 1,74 | 1,90 | 91 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 % | 1,89 | 1,74 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 2,08 | 1,61 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 % | 2,22 | 1,49 | 89,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −25,5 | 2 · Lafayette Leopards +25,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 2,75 | 1,34 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −24,5 | 2 · Lafayette Leopards +24,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,55 | 1,39 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −23,5 | 2 · Lafayette Leopards +23,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,37 | 1,45 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −22,5 | 2 · Lafayette Leopards +22,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 % | 2,21 | 1,62 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −21,5 | 2 · Lafayette Leopards +21,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 1,99 | 1,78 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −20,5 | 2 · Lafayette Leopards +20,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 % | 1,93 | 1,85 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −20 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −20 | 2 · Lafayette Leopards +20 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,95 | 1,87 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −18,5 | 2 · Lafayette Leopards +18,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −17,5 | 2 · Lafayette Leopards +17,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,65 | 2,08 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −16,5 | 2 · Lafayette Leopards +16,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,56 | 2,28 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −15,5 | 2 · Lafayette Leopards +15,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,49 | 2,27 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −14,5 | 2 · Lafayette Leopards +14,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,42 | 2,46 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −13,5 | 2 · Lafayette Leopards +13,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,35 | 2,70 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −12,5 | 2 · Lafayette Leopards +12,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,30 | 1,57 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −11,5 | 2 · Lafayette Leopards +11,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 2,10 | 1,67 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −10,5 | 2 · Lafayette Leopards +10,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −9,5 | 2 · Lafayette Leopards +9,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −8,5 | 2 · Lafayette Leopards +8,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 1,67 | 2,10 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Butler Bulldogs −7,5 | 2 · Lafayette Leopards +7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,60 | 2,25 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.
- 1Butler Bulldogs1,02 1,03+1 %
- 2Lafayette Leopards16,0 14,0−12,5 %