Los Angeles Lakers – Toronto Raptors: kurzy
Los Angeles Lakers 131, Toronto Raptors 125
1. štvrtina 36–232. štvrtina 30–313. štvrtina 38–284. štvrtina 27–43Víťaz (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,9 % | 1,61 | 2,31 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −3 | 2 · Toronto Raptors +3 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,89 | 1,93 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 223 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | X · Remíza | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,66 | 14,5 | 2,41 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | X · Remíza | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 % | 1,67 | 17,0 | 2,21 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | X · Remíza | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,80 | 14,0 | 2,05 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 1,63 | 2,22 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 1,74 | 2,05 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,66 | 2,02 | 91,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 2. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,68 | 1,94 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 3. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 % | 1,67 | 2,00 | 91 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 4. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers | 2 · Toronto Raptors | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,75 | 1,89 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 189,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,2 % | 1,01 | 26,0 | 97,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 190,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,2 % | 1,01 | 26,0 | 97,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 191,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96,5 % | 1,01 | 21,0 | 96,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 192,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96,3 % | 1,01 | 19,0 | 96,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 193,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96 % | 1,01 | 17,0 | 96 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 194,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,02 | 15,0 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 195,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 % | 1,02 | 13,0 | 95 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 196,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,9 % | 1,02 | 12,2 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 197,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,1 % | 1,03 | 12,0 | 95,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 198,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,8 % | 1,04 | 10,4 | 94,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 199,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,04 | 9,80 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 200,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 1,05 | 9,00 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 201,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,06 | 8,20 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 202,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 1,07 | 7,50 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 203,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,09 | 7,00 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 204,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 1,11 | 6,40 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 205,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 1,12 | 5,80 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 206,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,14 | 5,30 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 207,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 1,17 | 4,80 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 208,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 209,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,22 | 3,75 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 210,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 1,24 | 3,55 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 211,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,27 | 3,35 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 212,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 213,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 1,34 | 3,07 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 214,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 % | 1,37 | 2,95 | 93,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 215,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 1,41 | 2,80 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 216,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 % | 1,46 | 2,64 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 217,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 1,51 | 2,47 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 218,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 1,56 | 2,37 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 219,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 % | 1,61 | 2,25 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 220,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,3 % | 1,66 | 2,17 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 221,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,7 % | 1,72 | 2,10 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 222,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 % | 1,79 | 2,00 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 223,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 % | 1,86 | 1,92 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 224 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 224,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95 % | 1,93 | 1,86 | 95 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 225,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 % | 2,00 | 1,79 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 226 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 226,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,3 % | 2,07 | 1,72 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 227,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 % | 2,16 | 1,66 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 228 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 228,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,8 % | 2,30 | 1,61 | 94,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 229,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 % | 2,42 | 1,55 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 230,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 2,53 | 1,50 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 231,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 2,65 | 1,46 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 232,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 2,80 | 1,42 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 233,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,7 % | 2,97 | 1,39 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 234,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 3,05 | 1,36 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 235,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 3,07 | 1,33 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 236,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 3,20 | 1,29 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 237,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 3,37 | 1,27 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 238,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 3,55 | 1,24 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 239,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 3,75 | 1,22 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 240,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 3,75 | 1,24 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 241,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 3,80 | 1,21 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 242,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 3,65 | 1,23 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 243,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 3,80 | 1,21 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 244,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 6,00 | 1,11 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 245,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 6,40 | 1,10 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 246,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 7,00 | 1,09 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 247,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 7,50 | 1,07 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 248,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 8,50 | 1,06 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 249,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 9,00 | 1,05 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 250,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 % | 10,0 | 1,04 | 94,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 251,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,8 % | 10,4 | 1,04 | 94,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 252,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,1 % | 12,0 | 1,03 | 95,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 253,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,9 % | 12,2 | 1,02 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 254,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 % | 13,0 | 1,02 | 95 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 255,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 14,0 | 1,02 | 95,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 256,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 15,0 | 1,02 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 257,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 16,0 | 1,01 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 258,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96 % | 17,0 | 1,01 | 96 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 259,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96,3 % | 19,0 | 1,01 | 96,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 260,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96,5 % | 21,0 | 1,01 | 96,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 261,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,2 % | 26,0 | 1,01 | 97,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 262,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,2 % | 26,0 | 1,01 | 97,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 263,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,2 % | 26,0 | 1,01 | 97,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 264,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,2 % | 26,0 | 1,01 | 97,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 265,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,8 % | 31,0 | 1,01 | 97,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 266,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,2 % | 26,0 | 1,01 | 97,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 267,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,8 % | 31,0 | 1,01 | 97,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 103,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 1,48 | 2,70 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 104,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 1,52 | 2,40 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 105,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 % | 1,60 | 2,28 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 106,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 % | 1,69 | 2,11 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 107,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 108,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,2 % | 1,91 | 1,90 | 95,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 109,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 1,96 | 1,82 | 94,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 110,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,1 % | 2,03 | 1,78 | 95,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 111,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,4 % | 2,11 | 1,74 | 95,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 112,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 2,40 | 1,55 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 113,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 % | 2,47 | 1,51 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 114,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 % | 2,52 | 1,50 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 115,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 2,70 | 1,48 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 116,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 2,80 | 1,45 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 110,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,57 | 2,27 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 111,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 112,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,73 | 2,00 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 113,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 1,82 | 1,89 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 114,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,88 | 1,84 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 115,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 2,00 | 1,74 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 116,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 2,01 | 1,73 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 117,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 2,05 | 1,70 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 118,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 119,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 54,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 % | 1,85 | 1,79 | 91 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 53,5 · 2. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 1,77 | 1,86 | 90,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 58,5 · 3. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 % | 1,85 | 1,79 | 91 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 103,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 1,20 | 4,40 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 104,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 1,24 | 4,00 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 105,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,28 | 3,60 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 106,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,33 | 3,25 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 107,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,40 | 2,90 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 108,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 1,45 | 2,70 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 109,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 1,53 | 2,45 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 110,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 % | 1,57 | 2,30 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 111,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 1,66 | 2,10 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 112,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,77 | 1,96 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 113,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 % | 1,89 | 1,86 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 114,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 % | 2,01 | 1,74 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 115,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 2,15 | 1,64 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 116,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 2,27 | 1,57 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 117,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 2,44 | 1,50 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 118,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 2,55 | 1,47 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 119,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 % | 2,70 | 1,43 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 120,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 3,25 | 1,33 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 121,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 3,60 | 1,28 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 122,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 4,00 | 1,24 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 123,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 4,33 | 1,20 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 124,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 4,50 | 1,19 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 125,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 4,50 | 1,19 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 52,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 53,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,61 | 2,12 | 91,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 54,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,71 | 1,98 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 55,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,87 | 1,80 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 56,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 2,07 | 1,64 | 91,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 57,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 % | 2,25 | 1,54 | 91,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 58,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 27,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 28,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 2,02 | 1,81 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 26,5 · 2. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,8 % | 1,80 | 2,05 | 95,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 27,5 · 2. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,8 % | 2,05 | 1,80 | 95,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 100,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 1,20 | 4,40 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 101,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 1,24 | 4,00 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 102,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,28 | 3,60 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 103,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,33 | 3,25 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 104,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 1,36 | 3,10 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 105,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 1,44 | 2,75 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 106,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 1,50 | 2,54 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 107,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 % | 1,57 | 2,31 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 108,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,64 | 2,15 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 109,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 110,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 % | 1,88 | 1,86 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 111,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 % | 1,99 | 1,76 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 112,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 2,13 | 1,66 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 113,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 114,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 2,42 | 1,50 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 115,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 2,55 | 1,47 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 116,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 3,10 | 1,36 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 117,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 3,40 | 1,30 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 118,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 3,60 | 1,28 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 119,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 4,00 | 1,24 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 120,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 4,40 | 1,20 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 121,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 4,40 | 1,20 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 122,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 4,50 | 1,19 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 123,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 4,50 | 1,19 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 51,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,61 | 2,12 | 91,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 52,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,73 | 1,95 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 53,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,89 | 1,78 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 54,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 2,07 | 1,64 | 91,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 55,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 2,32 | 1,52 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 56,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 26,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,8 % | 1,80 | 2,05 | 95,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 27,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,8 % | 2,05 | 1,80 | 95,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 25,5 · 2. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,81 | 2,02 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 26,5 · 2. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 1,95 | 1,86 | 95,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 27,5 · 2. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,8 % | 2,05 | 1,80 | 95,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −15,5 | 2 · Toronto Raptors +15,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,9 % | 5,22 | 1,16 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −14,5 | 2 · Toronto Raptors +14,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 4,45 | 1,16 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −13,5 | 2 · Toronto Raptors +13,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 4,27 | 1,17 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −12,5 | 2 · Toronto Raptors +12,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 4,00 | 1,19 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −11,5 | 2 · Toronto Raptors +11,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 3,60 | 1,24 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −10,5 | 2 · Toronto Raptors +10,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 3,27 | 1,28 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −9,5 | 2 · Toronto Raptors +9,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −8,5 | 2 · Toronto Raptors +8,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 2,73 | 1,40 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −7,5 | 2 · Toronto Raptors +7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 2,50 | 1,48 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −6,5 | 2 · Toronto Raptors +6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 2,31 | 1,56 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −5,5 | 2 · Toronto Raptors +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −4,5 | 2 · Toronto Raptors +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 % | 2,01 | 1,76 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −3,5 | 2 · Toronto Raptors +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,7 % | 1,87 | 1,92 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −2,5 | 2 · Toronto Raptors +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 1,78 | 2,00 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −1,5 | 2 · Toronto Raptors +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 % | 1,67 | 2,15 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +1,5 | 2 · Toronto Raptors −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 1,54 | 2,36 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +2,5 | 2 · Toronto Raptors −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 1,48 | 2,52 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +3,5 | 2 · Toronto Raptors −3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,43 | 2,63 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +4,5 | 2 · Toronto Raptors −4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,37 | 2,92 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +5,5 | 2 · Toronto Raptors −5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,31 | 3,15 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +6,5 | 2 · Toronto Raptors −6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,25 | 3,52 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +7,5 | 2 · Toronto Raptors −7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,21 | 3,89 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +8,5 | 2 · Toronto Raptors −8,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,18 | 4,17 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +9,5 | 2 · Toronto Raptors −9,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,16 | 4,42 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +10,5 | 2 · Toronto Raptors −10,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 1,15 | 5,20 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −7,5 | 2 · Toronto Raptors +7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 3,00 | 1,40 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −6,5 | 2 · Toronto Raptors +6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 2,71 | 1,43 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −5,5 | 2 · Toronto Raptors +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 2,54 | 1,48 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −4,5 | 2 · Toronto Raptors +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 2,30 | 1,58 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −3,5 | 2 · Toronto Raptors +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 % | 2,12 | 1,66 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −2,5 | 2 · Toronto Raptors +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −1,5 | 2 · Toronto Raptors +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 1,84 | 1,93 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −0,5 | 2 · Toronto Raptors +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 1,70 | 2,07 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +0,5 | 2 · Toronto Raptors −0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 % | 1,60 | 2,27 | 93,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +1,5 | 2 · Toronto Raptors −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +2,5 | 2 · Toronto Raptors −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 1,44 | 2,67 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +3,5 | 2 · Toronto Raptors −3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 1,72 | 2,15 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −5,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −5,5 | 2 · Toronto Raptors +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 2,67 | 1,42 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −4,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −4,5 | 2 · Toronto Raptors +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,47 | 1,48 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −3,5 | 2 · Toronto Raptors +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,27 | 1,56 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −2,5 | 2 · Toronto Raptors +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 2,10 | 1,66 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −1,5 | 2 · Toronto Raptors +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,94 | 1,78 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −0,5 | 2 · Toronto Raptors +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 1,80 | 1,91 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +0,5 | 2 · Toronto Raptors −0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,69 | 2,05 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +1,5 | 2 · Toronto Raptors −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,59 | 2,22 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +2,5 | 2 · Toronto Raptors −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,50 | 2,42 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +3,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +3,5 | 2 · Toronto Raptors −3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 1,42 | 2,66 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −6,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −6,5 | 2 · Toronto Raptors +6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 3,00 | 1,35 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −5,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −5,5 | 2 · Toronto Raptors +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 2,92 | 1,36 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −4,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −4,5 | 2 · Toronto Raptors +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 2,67 | 1,43 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −3,5 | 2 · Toronto Raptors +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 2,40 | 1,52 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −2,5 | 2 · Toronto Raptors +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −1,5 | 2 · Toronto Raptors +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 1,95 | 1,78 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −0,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −0,5 | 2 · Toronto Raptors +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,76 | 1,97 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +0,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +0,5 | 2 · Toronto Raptors −0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 % | 1,62 | 2,20 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +1,5 | 2 · Toronto Raptors −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 1,51 | 2,45 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +2,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +2,5 | 2 · Toronto Raptors −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 % | 1,40 | 2,80 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +3,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +3,5 | 2 · Toronto Raptors −3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 1,34 | 3,05 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −0,5 · 2. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −0,5 | 2 · Toronto Raptors +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 1,83 | 1,90 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −0,5 · 3. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −0,5 | 2 · Toronto Raptors +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 1,85 | 1,88 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −0,5 · 4. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers −0,5 | 2 · Toronto Raptors +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 1,90 | 1,83 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +0,5 · 4. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Los Angeles Lakers +0,5 | 2 · Toronto Raptors −0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 15 stávkových kancelárií.
- 1Los Angeles Lakers1,51 1,61+6,3 %
- 2Toronto Raptors2,57 2,35−8,7 %