Śląsk Wrocław – JL Bourg Basket: kurzy a tipy, streda 4. 11. 2026 19:00
Śląsk Wrocław – JL Bourg Basket,st 4. 11.19:00
Kto vyhrá · podľa kurzov10 stávkových kancelárií
- 28 % Śląsk Wrocław
- 72 % JL Bourg Basket
Porovnanie kurzov
Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław | 22 · JL Bourg Basket | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 3,35 | 1,29 | 93,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +7,5 | 22 · JL Bourg Basket −7,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,83 | 1,88 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 172 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław | XX · Remíza | 22 · JL Bourg Basket | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 3,56 | 16,0 | 1,35 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław | XX · Remíza | 22 · JL Bourg Basket | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 % | 2,72 | 17,5 | 1,45 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 2. polčas
Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław | XX · Remíza | 22 · JL Bourg Basket | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,6 % | 2,50 | 14,0 | 1,55 | 89,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,31 | 3,20 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,30 | 3,25 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,30 | 3,25 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,32 | 3,10 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,36 | 2,91 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,41 | 2,73 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,45 | 2,56 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,50 | 2,43 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,55 | 2,31 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,61 | 2,17 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,68 | 2,06 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,76 | 1,95 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,83 | 1,89 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,89 | 1,82 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,97 | 1,75 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 2,07 | 1,68 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 2,18 | 1,60 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 2,28 | 1,55 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 2,42 | 1,50 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 2,55 | 1,45 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 2,70 | 1,42 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 2,85 | 1,37 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 3,00 | 1,34 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 3,20 | 1,31 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 81,5 · 1. polčas
Viac/menej 81,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 82,5 · 1. polčas
Viac/menej 82,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 83,5 · 1. polčas
Viac/menej 83,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 84,5 · 1. polčas
Viac/menej 84,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 1,72 | 2,03 | 93,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 85,5 · 1. polčas
Viac/menej 85,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 1,76 | 1,97 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 86,5 · 1. polčas
Viac/menej 86,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 87,5 · 1. polčas
Viac/menej 87,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 88,5 · 1. polčas
Viac/menej 88,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 89,5 · 1. polčas
Viac/menej 89,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 90,5 · 1. polčas
Viac/menej 90,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 79,5 · 2. polčas
Viac/menej 79,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 80,5 · 2. polčas
Viac/menej 80,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 81,5 · 2. polčas
Viac/menej 81,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 82,5 · 2. polčas
Viac/menej 82,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 83,5 · 2. polčas
Viac/menej 83,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 84,5 · 2. polčas
Viac/menej 84,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 85,5 · 2. polčas
Viac/menej 85,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 86,5 · 2. polčas
Viac/menej 86,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 87,5 · 2. polčas
Viac/menej 87,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 78,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 78,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 79,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 80,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 80,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 38,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 38,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 39,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 39,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 85,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 86,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 86,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 87,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 87,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 88,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 88,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 89,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 90,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 91,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 92,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 92,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 93,5 (vrátane predĺženia)
Viac/menej – hostia 93,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 2,35 | 1,47 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 42,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 43,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 44,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 45,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 45,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 46,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 46,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 47,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 47,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław −6,5 | 22 · JL Bourg Basket +6,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 6,40 | 1,10 | 93,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław −5,5 | 22 · JL Bourg Basket +5,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 5,80 | 1,12 | 93,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław −4,5 | 22 · JL Bourg Basket +4,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 5,20 | 1,14 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław −3,5 | 22 · JL Bourg Basket +3,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 4,70 | 1,17 | 93,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław −2,5 | 22 · JL Bourg Basket +2,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 4,20 | 1,20 | 93,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław −1,5 | 22 · JL Bourg Basket +1,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 3,60 | 1,27 | 93,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +1,5 | 22 · JL Bourg Basket −1,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +2,5 | 22 · JL Bourg Basket −2,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 2,82 | 1,39 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +3,5 | 22 · JL Bourg Basket −3,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 2,55 | 1,46 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +4,5 | 22 · JL Bourg Basket −4,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 2,32 | 1,55 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +5,5 | 22 · JL Bourg Basket −5,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 2,16 | 1,64 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +6,5 | 22 · JL Bourg Basket −6,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 2,00 | 1,73 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +8 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +8 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +8 | 22 · JL Bourg Basket −8 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +8,5 | 22 · JL Bourg Basket −8,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,72 | 2,02 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +9,5 | 22 · JL Bourg Basket −9,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,64 | 2,15 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +10,5 | 22 · JL Bourg Basket −10,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 1,55 | 2,33 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +11,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +11,5 | 22 · JL Bourg Basket −11,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,47 | 2,52 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +12,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +12,5 | 22 · JL Bourg Basket −12,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,41 | 2,72 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +13,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +13,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +13,5 | 22 · JL Bourg Basket −13,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,35 | 3,00 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +14,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +14,5 | 22 · JL Bourg Basket −14,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,30 | 3,20 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +15,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +15,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +15,5 | 22 · JL Bourg Basket −15,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +16,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +16,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +16,5 | 22 · JL Bourg Basket −16,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,25 | 3,70 | 93,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +17,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +17,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +17,5 | 22 · JL Bourg Basket −17,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,22 | 4,10 | 94 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +18,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +18,5 | 22 · JL Bourg Basket −18,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,18 | 4,50 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +19,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +19,5 | 22 · JL Bourg Basket −19,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,15 | 5,00 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +20,5 (vrátane predĺženia)
Handicap (spread) +20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +20,5 | 22 · JL Bourg Basket −20,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,13 | 5,60 | 94 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas
Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +0,5 | 22 · JL Bourg Basket −0,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas
Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +1,5 | 22 · JL Bourg Basket −1,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 2,30 | 1,54 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas
Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +2,5 | 22 · JL Bourg Basket −2,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +3,5 · 1. polčas
Handicap (spread) +3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +3,5 | 22 · JL Bourg Basket −3,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,95 | 1,74 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +4,5 · 1. polčas
Handicap (spread) +4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +4,5 | 22 · JL Bourg Basket −4,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +5,5 · 1. polčas
Handicap (spread) +5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +5,5 | 22 · JL Bourg Basket −5,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,68 | 2,02 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +6,5 · 1. polčas
Handicap (spread) +6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +6,5 | 22 · JL Bourg Basket −6,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,58 | 2,20 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +7,5 · 1. polčas
Handicap (spread) +7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +7,5 | 22 · JL Bourg Basket −7,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −0,5 · 2. polčas
Handicap (spread) −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław −0,5 | 22 · JL Bourg Basket +0,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +0,5 · 2. polčas
Handicap (spread) +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +0,5 | 22 · JL Bourg Basket −0,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +1,5 · 2. polčas
Handicap (spread) +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +1,5 | 22 · JL Bourg Basket −1,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +2,5 · 2. polčas
Handicap (spread) +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +2,5 | 22 · JL Bourg Basket −2,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +3,5 · 2. polčas
Handicap (spread) +3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +3,5 | 22 · JL Bourg Basket −3,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +4,5 · 2. polčas
Handicap (spread) +4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +4,5 | 22 · JL Bourg Basket −4,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,66 | 2,07 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +5,5 · 2. polčas
Handicap (spread) +5,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +5,5 | 22 · JL Bourg Basket −5,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +6,5 · 2. polčas
Handicap (spread) +6,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +6,5 | 22 · JL Bourg Basket −6,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +0,5 · 1. štvrtina
Handicap (spread) +0,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +0,5 | 22 · JL Bourg Basket −0,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,17 | 1,60 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +1,5 · 1. štvrtina
Handicap (spread) +1,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +1,5 | 22 · JL Bourg Basket −1,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,92 | 1,77 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +2,5 · 1. štvrtina
Handicap (spread) +2,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +2,5 | 22 · JL Bourg Basket −2,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +3,5 · 1. štvrtina
Handicap (spread) +3,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Śląsk Wrocław +3,5 | 22 · JL Bourg Basket −3,5 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 11 stávkových kancelárií.
- Śląsk Wrocław3,47 → 3,35−3,6 %
- JL Bourg Basket1,27 → 1,30+2,4 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom JL Bourg Basket, so šancou na výhru 72 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (10 stávkových kancelárií).
Informácie o zápase
- Začiatok
- st 4. 11. · 19:00
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.