Slavia Praha – BK Děčín: kurzy
Slavia Praha 89, BK Děčín 78
1. štvrtina 27–222. štvrtina 18–193. štvrtina 25–214. štvrtina 19–16Víťaz (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha | 2 · BK Děčín | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 1,01 | 13,0 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −22,5 | 2 · BK Děčín +22,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 % | 1,82 | 1,85 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha | X · Remíza | 2 · BK Děčín | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 % | 1,02 | 26,0 | 12,0 | 90,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha | X · Remíza | 2 · BK Děčín | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,09 | 35,0 | 6,00 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha | 2 · BK Děčín | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 1,04 | 8,20 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha | 2 · BK Děčín | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,19 | 3,68 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 2. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha | 2 · BK Děčín | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,23 | 3,71 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 1,26 | 3,17 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,29 | 2,97 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 1,33 | 2,80 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,38 | 2,71 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 % | 1,44 | 2,52 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,49 | 2,42 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,59 | 2,19 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,67 | 2,06 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,74 | 1,96 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,89 | 1,80 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,20 | 1,59 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,32 | 1,53 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,45 | 1,48 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 2,60 | 1,42 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 2,71 | 1,38 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 2,84 | 1,32 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 % | 3,01 | 1,29 | 90,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 85,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,59 | 2,17 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 86,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,70 | 1,98 | 91,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 87,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,81 | 1,86 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 88,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,93 | 1,75 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 89,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 % | 2,05 | 1,65 | 91,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 90,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 41,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 1,46 | 2,36 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 42,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,58 | 2,09 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 43,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 1,73 | 1,88 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 44,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,91 | 1,70 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 45,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 2,13 | 1,56 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 43,5 · 2. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 % | 1,81 | 1,76 | 89,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 42,5 · 3. štvrtina
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,1 % | 1,85 | 1,72 | 89,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 95,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 % | 1,54 | 2,14 | 89,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 96,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 % | 1,65 | 2,05 | 91,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 97,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 % | 1,75 | 1,87 | 90,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 98,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,90 | 1,77 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 99,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 2,02 | 1,63 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 100,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 2,20 | 1,57 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 48,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 49,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,65 | 2,07 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 50,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 51,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,95 | 1,73 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 72,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 % | 1,54 | 2,19 | 90,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 73,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 % | 1,63 | 2,03 | 90,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 74,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 % | 1,76 | 1,86 | 90,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 75,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 1,90 | 1,72 | 90,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 76,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 % | 2,07 | 1,61 | 90,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 77,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 % | 2,20 | 1,52 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 35,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 36,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 37,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −33,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −33,5 | 2 · BK Děčín +33,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 % | 3,49 | 1,21 | 89,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −32,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −32,5 | 2 · BK Děčín +32,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 3,29 | 1,24 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −31,5 | 2 · BK Děčín +31,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 3,06 | 1,28 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −30,5 | 2 · BK Děčín +30,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 % | 2,86 | 1,32 | 90,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −29,5 | 2 · BK Děčín +29,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 2,67 | 1,36 | 90,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −28,5 | 2 · BK Děčín +28,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 2,50 | 1,41 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −27,5 | 2 · BK Děčín +27,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 % | 2,35 | 1,48 | 90,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −26,5 | 2 · BK Děčín +26,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 2,20 | 1,57 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −25,5 | 2 · BK Děčín +25,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 2,07 | 1,65 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −24,5 | 2 · BK Děčín +24,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 % | 2,02 | 1,68 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −23,5 | 2 · BK Děčín +23,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 % | 1,86 | 1,80 | 91,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −21,5 | 2 · BK Děčín +21,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 % | 1,71 | 1,95 | 91,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −20,5 | 2 · BK Děčín +20,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 % | 1,63 | 2,08 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −19,5 | 2 · BK Děčín +19,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 1,63 | 2,10 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −18,5 | 2 · BK Děčín +18,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 1,66 | 2,06 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −17,5 | 2 · BK Děčín +17,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,69 | 2,03 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −16,5 | 2 · BK Děčín +16,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 % | 1,67 | 2,03 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −15,5 | 2 · BK Děčín +15,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,62 | 2,12 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −14,5 | 2 · BK Děčín +14,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,29 | 2,97 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −13,5 | 2 · BK Děčín +13,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,5 % | 1,54 | 2,51 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −12,5 | 2 · BK Děčín +12,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,22 | 3,41 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −15,5 | 2 · BK Děčín +15,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 2,10 | 1,63 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −14,5 | 2 · BK Děčín +14,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,95 | 1,74 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −13,5 | 2 · BK Děčín +13,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −12,5 | 2 · BK Děčín +12,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −11,5 | 2 · BK Děčín +11,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,69 | 2,02 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −10,5 | 2 · BK Děčín +10,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,65 | 2,08 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −9,5 | 2 · BK Děčín +9,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,50 | 2,25 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −8,5 | 2 · BK Děčín +8,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −7,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −7,5 | 2 · BK Děčín +7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −6,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −6,5 | 2 · BK Děčín +6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −5,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −5,5 | 2 · BK Děčín +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −4,5 · 1. štvrtina
| Typ stávky | 1 · Slavia Praha −4,5 | 2 · BK Děčín +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,61 | 2,15 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 11 stávkových kancelárií.
- 1Slavia Praha1,04 1,01−2,9 %
- 2BK Děčín7,45 13,0+74,5 %