Middle Tennessee State Blue Raiders – Western Kentucky Hilltoppers: kurzy
Middle Tennessee State Blue Raiders – Western Kentucky Hilltoppers,so 7. 11.21:30
Víťaz (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders | 2 · Western Kentucky Hilltoppers | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −0,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −0,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,84 | 1,84 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 52,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders | X · Remíza | 2 · Western Kentucky Hilltoppers | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 % | 1,95 | 17,5 | 1,90 | 91,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders | 2 · Western Kentucky Hilltoppers | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 1,89 | 1,92 | 95,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders | 2 · Western Kentucky Hilltoppers | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 1,95 | 1,86 | 95,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 38,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 1,18 | 4,80 | 94,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 39,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 1,19 | 4,60 | 94,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 40,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,21 | 4,20 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 41,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 1,26 | 3,75 | 94,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 42,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,28 | 3,60 | 94,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 43,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,31 | 3,30 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 44,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,36 | 3,00 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 45,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,41 | 2,80 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 46,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,44 | 2,70 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 47,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,49 | 2,50 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 48,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,55 | 2,35 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 49,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,61 | 2,25 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,66 | 2,15 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,75 | 1,96 | 92,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 53,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,87 | 1,84 | 92,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 54,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 1,96 | 1,76 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 55,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 2,15 | 1,66 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,20 | 1,62 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 2,35 | 1,57 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 58,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 59,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 2,70 | 1,43 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 60,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,80 | 1,41 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 61,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 3,00 | 1,36 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 62,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 3,25 | 1,32 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 63,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 3,50 | 1,29 | 94,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 64,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 3,70 | 1,26 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 65,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 4,10 | 1,22 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 66,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 4,40 | 1,20 | 94,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 22,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,40 | 2,80 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 23,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 1,47 | 2,55 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 24,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,68 | 2,10 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 25,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,68 | 2,10 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 26,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,73 | 2,05 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 27,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,8 % | 2,05 | 1,80 | 95,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 28,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 2,20 | 1,63 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 29,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 2,20 | 1,61 | 93 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 30,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 2,40 | 1,53 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 31,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 2,95 | 1,38 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 32,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 2,95 | 1,37 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 26,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 % | 1,90 | 1,90 | 95 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 26,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 % | 1,81 | 1,95 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 27,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 1,98 | 1,85 | 95,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 13,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 26,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,9 % | 1,81 | 1,95 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 13,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −8 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −8 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +8 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 3,40 | 1,30 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −7,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 3,25 | 1,32 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −7 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −7 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +7 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 3,10 | 1,35 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −6,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,80 | 1,41 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −6 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +6 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −5,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,65 | 1,44 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 2,60 | 1,46 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −4,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −4 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +4 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,45 | 1,52 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −3,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 2,35 | 1,55 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −3 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +3 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 2,20 | 1,63 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −2,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,05 | 1,73 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −2 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −2 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +2 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,00 | 1,75 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −1,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 1,90 | 1,82 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −1 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −1 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +1 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,93 | 1,82 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +1 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +1 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −1 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,7 % | 1,90 | 1,93 | 95,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +1,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 1,82 | 1,95 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +2 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +2 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −2 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,78 | 1,98 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +2,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +3 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +3 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −3 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,65 | 2,15 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +3,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,58 | 2,30 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +4 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +4 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −4 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,53 | 2,40 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +4,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,51 | 2,45 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,49 | 2,55 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +5,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,46 | 2,60 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +6 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +6 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −6 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,44 | 2,70 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +6,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,42 | 2,75 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +7 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +7 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −7 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,35 | 3,10 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +7,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,33 | 3,20 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +8 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +8 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −8 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,30 | 3,40 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −5,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 2,75 | 1,43 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −4,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 2,70 | 1,44 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −3,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 2,40 | 1,53 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −2,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 2,10 | 1,70 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −1,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 2,05 | 1,72 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders −0,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,6 % | 2,05 | 1,79 | 95,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +0,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,73 | 2,05 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +1,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 1,69 | 2,15 | 94,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +2,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,66 | 2,15 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +3,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,52 | 2,45 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +4,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +4,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,42 | 2,75 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) +1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Middle Tennessee State Blue Raiders +1,5 | 2 · Western Kentucky Hilltoppers −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96 % | 1,74 | 2,14 | 96 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Nepárny/párny (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Nepárny | Párny | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,83 | 1,93 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.
- 1Middle Tennessee State Blue Raiders1,80 1,87+3,9 %
- 2Western Kentucky Hilltoppers1,98 1,87−5,6 %