Houston Cougars – Cincinnati Bearcats: kurzy
Víťaz (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars | 2 · Cincinnati Bearcats | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,22 | 3,90 | 92,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −10,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +10,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 1,87 | 1,90 | 94,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 62,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,85 | 1,86 | 92,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars | X · Remíza | 2 · Cincinnati Bearcats | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 1,22 | 24,5 | 4,00 | 90,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars | X · Remíza | 2 · Cincinnati Bearcats | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 1,36 | 15,0 | 3,65 | 92,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars | 2 · Cincinnati Bearcats | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,9 % | 1,32 | 3,50 | 95,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars | 2 · Cincinnati Bearcats | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96 % | 1,40 | 3,05 | 96 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 48,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 1,19 | 4,60 | 94,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 49,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,21 | 4,20 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 1,23 | 4,00 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,27 | 3,60 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 52,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 1,32 | 3,30 | 94,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 53,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,34 | 3,20 | 94,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 54,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,37 | 2,95 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 55,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,43 | 2,70 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,47 | 2,60 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 1,51 | 2,50 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 58,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,58 | 2,30 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 59,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,73 | 2,01 | 93 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 60,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 61,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 1,83 | 1,91 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 63,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 1,93 | 1,78 | 92,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 64,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,00 | 1,75 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 65,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 2,15 | 1,66 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 66,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 2,30 | 1,58 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 67,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 2,35 | 1,55 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 68,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 2,50 | 1,51 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 69,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 2,70 | 1,44 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 70,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,80 | 1,40 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 71,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 2,95 | 1,38 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 72,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 3,20 | 1,34 | 94,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 73,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 3,40 | 1,29 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 74,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 3,60 | 1,28 | 94,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 75,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 3,80 | 1,25 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 76,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 4,10 | 1,22 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 26,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,34 | 3,20 | 94,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 27,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,44 | 2,65 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 28,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,55 | 2,35 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 29,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,57 | 2,30 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 30,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,65 | 2,15 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 31,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,3 % | 1,95 | 1,86 | 95,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 32,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,93 | 1,82 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 33,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,98 | 1,77 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 34,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,25 | 1,61 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 35,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 2,55 | 1,47 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 36,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 2,60 | 1,47 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 29,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 1,86 | 1,95 | 95,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 30,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 1,92 | 1,89 | 95,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 36,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 37,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 % | 1,86 | 1,90 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 19,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 23,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 24,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 % | 1,90 | 1,86 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 25,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,7 % | 1,93 | 1,90 | 95,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 13,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 1,90 | 1,83 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −18 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −18 | 2 · Cincinnati Bearcats +18 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 2,70 | 1,44 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −17,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +17,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 2,65 | 1,46 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −17 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −17 | 2 · Cincinnati Bearcats +17 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 2,55 | 1,47 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −16,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +16,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,45 | 1,52 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −16 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −16 | 2 · Cincinnati Bearcats +16 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 2,40 | 1,53 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −15,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +15,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 2,35 | 1,55 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −15 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −15 | 2 · Cincinnati Bearcats +15 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,30 | 1,57 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −14,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +14,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 2,25 | 1,60 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −14 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −14 | 2 · Cincinnati Bearcats +14 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 2,20 | 1,63 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −13,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +13,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −13 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −13 | 2 · Cincinnati Bearcats +13 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,05 | 1,73 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −12,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +12,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,00 | 1,75 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −12 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −12 | 2 · Cincinnati Bearcats +12 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,98 | 1,77 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −11,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +11,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 1,88 | 1,84 | 93,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −11 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −11 | 2 · Cincinnati Bearcats +11 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 1,90 | 1,83 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −10 | 2 · Cincinnati Bearcats +10 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,80 | 1,93 | 93,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −9,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +9,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,78 | 1,90 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −9 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −9 | 2 · Cincinnati Bearcats +9 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,73 | 2,05 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −8,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +8,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,72 | 2,05 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −8 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −8 | 2 · Cincinnati Bearcats +8 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,68 | 2,10 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −7,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,63 | 2,20 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −7 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −7 | 2 · Cincinnati Bearcats +7 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,55 | 2,37 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −6,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,49 | 2,50 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −6 | 2 · Cincinnati Bearcats +6 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,47 | 2,60 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −5,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 1,46 | 2,65 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −5 | 2 · Cincinnati Bearcats +5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,42 | 2,75 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −4,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,41 | 2,80 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −4 | 2 · Cincinnati Bearcats +4 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 1,37 | 3,00 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −3,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,35 | 3,10 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −11,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +11,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,80 | 1,41 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −10,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +10,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 2,45 | 1,51 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −9,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +9,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,25 | 1,61 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −8,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +8,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 2,20 | 1,63 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −7,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +7,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,10 | 1,68 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −6,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +6,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,4 % | 1,81 | 2,01 | 95,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −5,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,72 | 2,05 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −4,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,70 | 2,10 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −3,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,55 | 2,35 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −2,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,44 | 2,65 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −1,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,43 | 2,70 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −5,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −5,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +5,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 1,92 | 1,89 | 95,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Handicap (spread) −4,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Houston Cougars −4,5 | 2 · Cincinnati Bearcats +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 1,89 | 1,92 | 95,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Nepárny/párny (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Nepárny | Párny | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,83 | 1,93 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.
- 1Houston Cougars1,23 1,22−0,8 %
- 2Cincinnati Bearcats3,65 3,95+8,2 %