Cote Oceláři Třinec – Energie Karlovy Vary
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec | X · Egal | 2 · Energie Karlovy Vary | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,71 | 4,20 | 3,85 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec | 2 · Energie Karlovy Vary | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,42 | 2,70 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 94,2 % | 2,40 | 1,55 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −1 | 2 · Energie Karlovy Vary +1 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,92 | 1,86 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,7 % | 1,24 | 1,19 | 2,04 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec | 2 · Energie Karlovy Vary | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,1 % | 1,35 | 3,00 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,02 | 12,5 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,11 | 6,10 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,14 | 5,53 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 94 % | 1,30 | 3,40 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,43 | 2,73 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 94,4 % | 1,71 | 2,10 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,4 % | 2,08 | 1,72 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,7 % | 2,37 | 1,55 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 3,54 | 1,28 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,8 % | 3,80 | 1,24 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94 % | 6,00 | 1,11 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 9,80 | 1,04 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94 % | 1,02 | 12,0 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92 % | 1,05 | 7,45 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,8 % | 1,08 | 6,60 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 93,7 % | 1,30 | 3,35 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,38 | 2,85 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93 % | 1,53 | 2,36 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,87 | 1,89 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 2,95 | 1,35 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,8 % | 3,15 | 1,31 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,1 % | 5,62 | 1,11 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,5 % | 1,22 | 4,00 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,9 % | 2,60 | 1,47 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 1,20 | 4,20 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,4 % | 1,65 | 2,15 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 1,11 | 6,00 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,55 | 2,29 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,13 | 5,25 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,67 | 2,10 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 3,10 | 1,35 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Ambele echipe marchează (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Da | Nu | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,17 | 4,62 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −3,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,2 % | 6,10 | 1,10 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −2,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94 % | 3,40 | 1,30 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −1,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,8 % | 2,28 | 1,59 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −0,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,71 | 2,06 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec +0,5 | 2 · Energie Karlovy Vary −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,25 | 3,70 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec +1,5 | 2 · Energie Karlovy Vary −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,7 % | 1,11 | 6,00 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec +2,5 | 2 · Energie Karlovy Vary −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 1,04 | 9,40 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −4,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −3,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 94,4 % | 6,32 | 1,11 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −3 | 2 · Energie Karlovy Vary +3 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95 % | 5,71 | 1,14 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −2,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,8 % | 3,33 | 1,30 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −2 | 2 · Energie Karlovy Vary +2 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 2,88 | 1,40 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −1,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec −0,5 | 2 · Energie Karlovy Vary +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,7 % | 1,62 | 2,22 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec +0,5 | 2 · Energie Karlovy Vary −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,2 % | 1,22 | 3,95 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec +1 | 2 · Energie Karlovy Vary −1 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,13 | 5,78 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Oceláři Třinec +1,5 | 2 · Energie Karlovy Vary −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 95 % | 1,12 | 6,25 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2 (timp regulamentar)
Până la startul meciului · Cota medie de la 10 case de pariuri.
- 1Oceláři Třinec1,61 1,71+6,2 %
- XEgal4,35 4,20−3,4 %
- 2Energie Karlovy Vary4,20 3,85−8,3 %