Cote Edmonton Oilers – Calgary Flames
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers | X · Egal | 2 · Calgary Flames | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,85 | 4,33 | 3,30 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers | 2 · Calgary Flames | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 94,9 % | 1,52 | 2,51 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 94,9 % | 1,57 | 2,40 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −1 | 2 · Calgary Flames +1 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,8 % | 2,05 | 1,80 | 95,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,32 | 1,20 | 1,89 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers | 2 · Calgary Flames | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,9 % | 1,47 | 2,60 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,2 % | 1,02 | 13,35 | 95,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95 % | 1,03 | 12,2 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,09 | 7,00 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,8 % | 1,12 | 6,16 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,5 % | 1,27 | 3,69 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,9 % | 1,35 | 3,20 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 95,6 % | 1,58 | 2,42 | 95,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,8 % | 1,71 | 2,17 | 95,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 95,2 % | 2,06 | 1,77 | 95,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,4 % | 2,49 | 1,54 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94 % | 2,90 | 1,39 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,4 % | 4,26 | 1,23 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 95,2 % | 4,75 | 1,19 | 95,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95 % | 6,95 | 1,10 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 10,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95 % | 10,0 | 1,05 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 11,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95 % | 16,0 | 1,01 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,08 | 6,50 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,10 | 6,42 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,17 | 4,55 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,25 | 3,82 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,66 | 2,17 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 94,7 % | 1,89 | 1,90 | 94,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 2,40 | 1,54 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 94,3 % | 3,03 | 1,37 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 3,62 | 1,27 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 94,1 % | 4,00 | 1,23 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 6,00 | 1,11 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,4 % | 7,20 | 1,06 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,2 % | 14,0 | 1,03 | 96,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 97,9 % | 30,0 | 1,01 | 97,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 12,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 99,1 % | 47,0 | 1,01 | 99,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,4 % | 1,12 | 6,00 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,4 % | 1,40 | 2,90 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 1,90 | 1,85 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,1 % | 3,00 | 1,37 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,4 % | 5,50 | 1,14 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 97,7 % | 1,01 | 25,0 | 97,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,7 % | 1,09 | 7,20 | 94,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 1,32 | 3,25 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 1,86 | 1,90 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,4 % | 2,96 | 1,38 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,9 % | 5,40 | 1,13 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,6 % | 12,0 | 1,05 | 96,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 98,1 % | 28,0 | 1,01 | 98,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 0,5 · Repriza 1
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 1,44 | 2,65 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 · Repriza 2
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,5 % | 2,70 | 1,43 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 · Repriza 3
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 2,45 | 1,53 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 1,04 | 10,0 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,9 % | 1,27 | 3,60 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,1 % | 3,00 | 1,37 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 5,25 | 1,15 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96 % | 1,05 | 10,6 | 96 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,9 % | 1,27 | 3,60 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,1 % | 1,79 | 1,98 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 2,90 | 1,38 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 5,60 | 1,13 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,5 % | 11,6 | 1,04 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 97,9 % | 30,0 | 1,01 | 97,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 · Repriza 1
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,64 | 2,15 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 · Repriza 2
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 1,55 | 2,40 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 · Repriza 3
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 1,53 | 2,45 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Ambele echipe marchează (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Da | Nu | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 94,4 % | 1,07 | 8,00 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −3,5 | 2 · Calgary Flames +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,5 % | 5,42 | 1,14 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −2,5 | 2 · Calgary Flames +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 3,00 | 1,37 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −1,5 | 2 · Calgary Flames +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,7 % | 2,22 | 1,65 | 94,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −0,5 | 2 · Calgary Flames +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94 % | 1,84 | 1,91 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers +0,5 | 2 · Calgary Flames −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,4 % | 1,33 | 3,22 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers +1,5 | 2 · Calgary Flames −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,20 | 4,30 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers +2,5 | 2 · Calgary Flames −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,6 % | 1,11 | 6,40 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −5,5 | 2 · Calgary Flames +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 97,1 % | 19,5 | 1,02 | 97,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −4,5 | 2 · Calgary Flames +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 93,4 % | 10,0 | 1,03 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −3,5 | 2 · Calgary Flames +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,8 % | 5,40 | 1,12 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −3 | 2 · Calgary Flames +3 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 4,38 | 1,17 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −2,5 | 2 · Calgary Flames +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,4 % | 3,00 | 1,35 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −2 | 2 · Calgary Flames +2 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,2 % | 2,74 | 1,46 | 95,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers −1,5 | 2 · Calgary Flames +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 95,4 % | 2,27 | 1,64 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers +1 | 2 · Calgary Flames −1 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,24 | 4,15 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers +1,5 | 2 · Calgary Flames −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,18 | 4,45 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers +2,5 | 2 · Calgary Flames −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,08 | 6,63 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Edmonton Oilers +3,5 | 2 · Calgary Flames −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 94,8 % | 1,02 | 13,0 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2 (timp regulamentar)
Până la startul meciului · Cota medie de la 11 case de pariuri.
- 1Edmonton Oilers1,68 1,85+9,8 %
- XEgal4,37 4,33−1 %
- 2Calgary Flames3,85 3,30−14,3 %