Cote Colorado Avalanche – Calgary Flames
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche | X · Egal | 2 · Calgary Flames | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,40 | 5,25 | 5,90 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche | 2 · Calgary Flames | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 94,9 % | 1,24 | 4,05 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,6 % | 1,50 | 2,49 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −2 | 2 · Calgary Flames +2 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,9 % | 1,87 | 1,97 | 95,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,3 % | 1,14 | 1,14 | 2,90 | 95,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche | 2 · Calgary Flames | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,18 | 4,75 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95 % | 1,01 | 16,0 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,3 % | 1,02 | 13,5 | 95,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,8 % | 1,02 | 13,5 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,6 % | 1,09 | 7,16 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,9 % | 1,11 | 6,56 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,4 % | 1,25 | 3,85 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,1 % | 1,31 | 3,47 | 95,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 94,6 % | 1,54 | 2,45 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,6 % | 1,74 | 2,11 | 95,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 94,9 % | 2,10 | 1,73 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,4 % | 2,51 | 1,54 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94 % | 2,90 | 1,39 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,1 % | 3,97 | 1,25 | 95,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,5 % | 4,60 | 1,19 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,9 % | 7,55 | 1,08 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 10,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,9 % | 12,0 | 1,03 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 11,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 1,01 | 14,0 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,07 | 6,80 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,10 | 6,42 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93 % | 1,17 | 4,52 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,26 | 3,72 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,68 | 2,14 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 94,7 % | 1,87 | 1,92 | 94,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 2,45 | 1,53 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,4 % | 2,85 | 1,39 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 3,80 | 1,25 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,5 % | 6,25 | 1,10 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,5 % | 6,80 | 1,07 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,9 % | 12,0 | 1,04 | 95,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 97,6 % | 24,0 | 1,01 | 97,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 12,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 99,1 % | 47,0 | 1,01 | 99,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 1,07 | 7,50 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,22 | 4,20 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 1,52 | 2,45 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 3,75 | 1,25 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 6,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 7,00 | 1,09 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 98,9 % | 1,01 | 44,0 | 98,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,1 % | 1,05 | 11,4 | 96,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 1,16 | 4,90 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,42 | 2,80 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 2,00 | 1,78 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,6 % | 3,32 | 1,30 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 5,60 | 1,13 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,7 % | 10,2 | 1,05 | 95,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 · Repriza 1
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,5 % | 2,60 | 1,46 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 · Repriza 2
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 2,30 | 1,58 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 · Repriza 3
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 2,00 | 1,76 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 1,09 | 7,00 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,9 % | 1,47 | 2,60 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,9 % | 2,45 | 1,55 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,9 % | 4,60 | 1,18 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,8 % | 9,00 | 1,06 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,11 | 6,10 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 1,52 | 2,46 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,6 % | 2,50 | 1,52 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,5 % | 4,70 | 1,16 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,7 % | 10,2 | 1,05 | 95,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 96,5 % | 20,0 | 1,01 | 96,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 · Repriza 1
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,5 % | 1,80 | 1,86 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 · Repriza 2
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 · Repriza 3
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 1,76 | 2,00 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Ambele echipe marchează (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Da | Nu | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,11 | 6,20 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −5,5 | 2 · Calgary Flames +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −4,5 | 2 · Calgary Flames +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 6,55 | 1,10 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −3,5 | 2 · Calgary Flames +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,5 % | 3,50 | 1,29 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −2,5 | 2 · Calgary Flames +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94 % | 1,98 | 1,78 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −1,5 | 2 · Calgary Flames +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,9 % | 1,60 | 2,32 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −0,5 | 2 · Calgary Flames +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,4 % | 1,40 | 2,87 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche +0,5 | 2 · Calgary Flames −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,15 | 5,20 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche +1,5 | 2 · Calgary Flames −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 1,10 | 6,60 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −6,5 | 2 · Calgary Flames +6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,1 % | 12,4 | 1,04 | 96,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −5,5 | 2 · Calgary Flames +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,2 % | 8,50 | 1,06 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −4,5 | 2 · Calgary Flames +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,8 % | 5,40 | 1,12 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −3,5 | 2 · Calgary Flames +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,6 % | 3,05 | 1,33 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −3 | 2 · Calgary Flames +3 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,2 % | 3,07 | 1,38 | 95,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −2,5 | 2 · Calgary Flames +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 95 % | 2,01 | 1,80 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −1,5 | 2 · Calgary Flames +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 94 % | 1,60 | 2,28 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −1 | 2 · Calgary Flames +1 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,52 | 2,57 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche −0,5 | 2 · Calgary Flames +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,7 % | 1,61 | 2,36 | 95,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche +1,5 | 2 · Calgary Flames −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 94,4 % | 1,07 | 7,99 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Colorado Avalanche +2,5 | 2 · Calgary Flames −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 94,6 % | 1,02 | 13,0 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2 (timp regulamentar)
Până la startul meciului · Cota medie de la 11 case de pariuri.
- 1Colorado Avalanche1,65 1,40−15,2 %
- XEgal4,45 5,25+18 %
- 2Calgary Flames4,13 5,90+42,7 %