Cote Wisła Płock – HBC Nantes
Rezultat final
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | X · Egal | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,64 | 7,96 | 2,92 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 55,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −1,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,2 % | 1,35 | 1,08 | 2,09 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | X · Egal | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,70 | 7,75 | 2,65 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă · Prima repriză
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,40 | 1,04 | 2,05 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 1,52 | 2,35 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 51,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,27 | 3,40 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 52,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,35 | 2,90 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 53,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,46 | 2,55 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 54,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,60 | 2,21 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 56,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,2 % | 1,98 | 1,76 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 57,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,16 | 1,61 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 58,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 59,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,85 | 1,37 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 60,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,77 | 1,38 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 27,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,86 | 1,84 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 28,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,93 | 1,77 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 29,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,4 % | 2,28 | 1,55 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 27,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,4 % | 1,53 | 2,40 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 28,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 29,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 30,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 2,50 | 1,48 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 14,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 26,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,4 % | 1,67 | 2,12 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 27,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 28,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 2,45 | 1,50 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 13,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −5,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 3,85 | 1,22 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −4,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 3,10 | 1,31 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −3,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,7 % | 2,57 | 1,45 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −2,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,4 % | 2,17 | 1,64 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −0,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,61 | 2,22 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,36 | 2,86 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +1,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,25 | 3,50 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +2,5
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,8 % | 1,16 | 4,65 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,6 % | 2,11 | 1,65 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,70 | 2,02 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Wisła Płock | 2 · HBC Nantes | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,44 | 2,60 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Pauză/final
| Tip de pariu | 1/1 · Gazde/Gazde | 1/X · Gazde/Egal | 1/2 · Gazde/Oaspeți | X/1 · Egal/Gazde | X/X · Egal/Egal | X/2 · Egal/Oaspeți | 2/1 · Oaspeți/Gazde | 2/X · Oaspeți/Egal | 2/2 · Oaspeți/Oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 80,3 % | 2,20 | 14,0 | 9,50 | 12,0 | 29,0 | 17,0 | 7,50 | 15,0 | 4,20 | 80,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Impar/Par
| Tip de pariu | Impar | Par | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,2 % | 1,96 | 1,85 | 95,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2
Până la startul meciului · Cota medie de la 12 case de pariuri.
- 1Wisła Płock1,59 1,64+3,1 %
- XEgal8,20 7,96−2,9 %
- 2HBC Nantes3,10 2,92−5,8 %