Cote Skkp Hanball Brno – HBC Strakonice 1921
Rezultat final
| Tip de pariu | 1 · Skkp Hanball Brno | X · Egal | 2 · HBC Strakonice 1921 | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 89,5 % | 1,06 | 14,0 | 9,70 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 56,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 90,5 % | 1,77 | 1,85 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −8,5
| Tip de pariu | 1 · Skkp Hanball Brno | 2 · HBC Strakonice 1921 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,3 % | 1,02 | 1,02 | 3,85 | 90,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal
| Tip de pariu | 1 · Skkp Hanball Brno | 2 · HBC Strakonice 1921 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 % | 1,02 | 9,00 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 55,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,65 | 2,07 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 57,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 90 % | 1,76 | 1,84 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 58,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 88,3 % | 1,85 | 1,69 | 88,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 59,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 90,7 % | 1,77 | 1,86 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 27,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,74 | 1,94 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 28,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,86 | 1,81 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 29,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,74 | 1,94 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −7,5
| Tip de pariu | 1 · Skkp Hanball Brno | 2 · HBC Strakonice 1921 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,86 | 1,81 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −6,5
| Tip de pariu | 1 · Skkp Hanball Brno | 2 · HBC Strakonice 1921 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −5,5
| Tip de pariu | 1 · Skkp Hanball Brno | 2 · HBC Strakonice 1921 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 % | 1,72 | 1,96 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2
Până la startul meciului · Cota medie de la 9 case de pariuri.
- 1Skkp Hanball Brno1,01 1,06+5 %
- XEgal19,0 14,0−26,3 %
- 2HBC Strakonice 192115,0 9,70−35,3 %