Zemun – Mačva Šabac: formații
Formații
- 99 M. Dubljanić, Notă 6,4
- 16 M. Spremo, Notă 6,4, Cartonaș galben
- 15 O. Stoimenovski, Notă 7,3, Cartonaș galben
- 21 I. Ostojić, Notă 6,9
- 11 S. Knezevic, Notă 6,4, Cartonaș galben
- 32 M. Meskhi, Notă 6,5, Cartonaș galben
- 31 N. Kalat, Notă 6,8, Înlocuit
- 14 N. Dovedan, Notă 6,5, Înlocuit
- 20 D. Petrovic, Notă 7,2, Înlocuit
- 10 N. Belaković, Notă 6,6, Înlocuit
- 45 M. Šarić, Notă 6,5, Înlocuit
- 89 V. Jovanović, Notă 6,9
- 44 N. Stevanović, Notă 5,7, Cartonaș galben
- 15 S. Sladojević, Notă 6,7
- 26 U. Drezgić, Notă 6,6, Cartonaș galben
- 17 N. Lainović, Notă 6,8
- 8 B. Vraštanović, Notă 6,8, Înlocuit
- 34 Danilo Knežević
- 27 L. Pejović, Notă 6,4
- 30 Đorđe Đorđić
- 10 M. Ergelaš, Notă 6,1, Înlocuit
- 9 M. Vidakov, Notă 6,3, Înlocuit
Loturile meciului
Mačva Šabac
Formația de start
- 34Danilo Knežević
- 30Đorđe Đorđić
Rezerve nefolosite
- 19I. Ristivojević
- 21Vasilije Đurić
- 4V. Ilic
- 35Issa Kone
- 12K. Rakonic
- 5Darko Terzić
- 33U. Blagojević
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zemun | ||||||||||||||
| 99M. Dubljanić | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 52 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 16M. Spremo | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 37 | 59 % | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 15O. Stoimenovski | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 94 % | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| 21I. Ostojić | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | 74 % | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 11S. Knezevic | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 69 % | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 32M. Meskhi | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 77 % | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 31N. Kalat | 89 | 6,8 | 0 | 0 | 2 | 1 | 19 | 42 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 14N. Dovedan | 71 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 70 % | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 20D. Petrovic | 45 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 87 % | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 10N. Belaković | 61 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 67 % | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 45M. Šarić | 45 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 43 % | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 27U. Ljubomirac | 45 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 85 % | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 9N. Petrusic | 45 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 19G. Vadze | 29 | 6,9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 43 % | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 7Dimitrije Tabaković | 19 | 7,8 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5Đ. Jovanović | 1 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Mačva Šabac | ||||||||||||||
| 89V. Jovanović | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 93 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| 44N. Stevanović | 90 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 54 % | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 15S. Sladojević | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | 76 % | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 26U. Drezgić | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 84 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 17N. Lainović | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 81 % | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 8B. Vraštanović | 58 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 45 | 84 % | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 27L. Pejović | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 85 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 10M. Ergelaš | 66 | 6,1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 23 | 65 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 9M. Vidakov | 83 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 22K. Tojčić | 32 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 71 % | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 50B. Matić | 7 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99N. Delibasic | 7 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 55S. Čolović | 24 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 92 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |