Sari la conținut

Christopher Wood

Atacant central · Nr. 9

Vârstă
34
Înălțime
191 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
5 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Christopher Wood: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.Autog.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueNottingham Forest6850000600
EFL CupNottingham Forest1900000000
2025/26
Premier LeagueNottingham Forest159073000400
UEFA Europa LeagueNottingham Forest52372020100
Premier League 2Nottingham Forest U211451000000
2024/25
Premier LeagueNottingham Forest362.97920330110
FA CupNottingham Forest41550000300
2023/24
Premier LeagueNottingham Forest311.807141001100
FA CupNottingham Forest33001000010
EFL CupNottingham Forest1880000000
2022/23
Premier LeagueNewcastle United1844020101400
Premier LeagueNottingham Forest73761000200
EFL CupNewcastle United31941000100
FA CupNewcastle United1450000100
2021/22
Premier LeagueBurnley FC171.3793000010
Premier LeagueNewcastle United171.3282010200
EFL CupBurnley FC31330000200
FA CupBurnley FC1450000000
2020/21
Premier LeagueBurnley FC332.75112320100
EFL CupBurnley FC31270100300
FA CupBurnley FC1770000000
2019/20
Premier LeagueBurnley FC322.44614111310
FA CupBurnley FC21390000000
EFL CupBurnley FC1210000100
2018/19
Premier LeagueBurnley FC382.59510200920
UEFA Europa League QualifyingBurnley FC52512110200
FA CupBurnley FC2441010200
EFL CupBurnley FC1810000000
2017/18
Premier LeagueBurnley FC241.63510100410
ChampionshipLeeds United32701100000
EFL CupBurnley FC2951010200
2016/17
ChampionshipLeeds United443.62727450330
EFL CupLeeds United42203010300
2015/16
ChampionshipLeeds United362.88313430310
EFL CupLeeds United1530000100
2014/15
ChampionshipIpswich Town82670000500
Premier LeagueLeicester City71071000700
EFL CupLeicester City1900000000
FA CupLeicester City1310000100
Premier League 2Leicester City U211901000000
2013/14
ChampionshipLeicester City2691245001900
EFL CupLeicester City32434110000
Premier League 2Leicester City U2121490000000
2012/13
ChampionshipLeicester City201.6339410100
ChampionshipMillwall FC191.59311300110
Championship Play-OffsLeicester City21240000010
FA CupLeicester City2932000100
Premier League 2West Bromwich Albion U2121801000000
2011/12
ChampionshipBirmingham City231.15491001000
ChampionshipBristol City191.1723110700
UEFA Europa LeagueBirmingham City4851000400
UEFA Europa League QualifyingBirmingham City21781000000
Premier Reserve LeagueWest Bromwich Albion U211901000000
2010/11
League OneBrighton & Hove Albion291.8138440710
ChampionshipBarnsley FC72740000300
Premier Reserve LeagueWest Bromwich Albion U2132604000000
FA CupBrighton & Hove Albion21581000000
EFL CupWest Bromwich Albion1301000100
Premier LeagueWest Bromwich Albion180000100
2009/10
ChampionshipWest Bromwich Albion1870515001200
EFL CupWest Bromwich Albion3820100300
FA CupWest Bromwich Albion2961000200
2008/09
Premier LeagueWest Bromwich Albion2160000200
2007/08
New Zealand Premiership (- 2021)WaiBOP United (2004 - 2016)52960000200
Total carieră61839.87720847291174140
Arată toate sezoanele (20)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Christopher Wood: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăxGPase
Acasă: Arsenal FC · Premier League0:1ÎnfrângereRez.56,400100,081
În deplasare: Crystal Palace · Premier League3:1ÎnfrângereRez.186,200110,432

Carieră și transferuri

  1. Newcastle→Nottingham Forest

    TransferSumă de transfer 17 mil. EUR · Valoare de piață 8 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  2. Nottingham Forest→Newcastle

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 8 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  3. Newcastle→Nottingham Forest

    ÎmprumutSumă de transfer 4,5 mil. EUR · Valoare de piață 10 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  4. Burnley→Newcastle

    TransferSumă de transfer 30 mil. EUR · Valoare de piață 6 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  5. Leeds→Burnley

    TransferSumă de transfer 16,4 mil. EUR · Valoare de piață 6 mil. EUR · Sezonul 2017/18

  6. Leicester→Leeds

    TransferSumă de transfer 3,6 mil. EUR · Valoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2015/16

  7. Ipswich→Leicester

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2014/15

  8. Leicester→Ipswich

    ÎmprumutValoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2014/15

  9. West Brom→Leicester

    TransferSumă de transfer 1,2 mil. EUR · Valoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2012/13

  10. Millwall→West Brom

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2012/13

  11. West Brom→Millwall

    ÎmprumutValoare de piață 1 mil. EUR · Sezonul 2012/13

  12. Bristol City→West Brom

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 750 K EUR · Sezonul 2011/12

  13. West Brom→Bristol City

    ÎmprumutValoare de piață 750 K EUR · Sezonul 2011/12

  14. Birmingham→West Brom

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 750 K EUR · Sezonul 2011/12

  15. West Brom→Birmingham

    ÎmprumutValoare de piață 750 K EUR · Sezonul 2011/12

  16. Brighton→West Brom

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 750 K EUR · Sezonul 2010/11

  17. West Brom→Brighton

    ÎmprumutValoare de piață 750 K EUR · Sezonul 2010/11

  18. Barnsley→West Brom

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 750 K EUR · Sezonul 2010/11

  19. West Brom→Barnsley

    ÎmprumutValoare de piață 750 K EUR · Sezonul 2010/11

  20. West Brom U18→West Brom

    TransferSezonul 2009/10

  21. WaiBOP United→West Brom U18

    TransferSezonul 2008/09

  22. WaiBOP United Y→WaiBOP United

    TransferSezonul 2007/08

Arată toate transferurile (22)Arată mai puține transferuri