PSV Eindhoven – Club Brugge: formații
Formații
- 32 M. Kovář, Notă 6,4
- 18 F. Kostić, Notă 6,0, Înlocuit
- 4 A. Obispo, Notă 6,7
- 2 L. Geertruida, Notă 6,7
- 8 S. Dest, Notă 6,8
- 17 Mauro Júnior, Notă 6,2
- 21 S. Mijnans, Notă 6,5
- 24 K. Sano, Notă 8,2, Gol
- 7 R. van Bommel, Notă 5,5, Înlocuit
- 20 G. Til, Notă 6,4
- 5 I. Perišić, Notă 7,2
- 1 Y. Sommer, Notă 8,3
- 65 J. Seys, Notă 8,1
- 44 B. Mechele, Notă 7,2
- 58 J. Spileers, Notă 6,3, Cartonaș galben
- 64 K. Sabbe, Notă 6,2
- 8 F. Potts, Notă 6,2
- 11 Jan Virgili, Notă 6,3, Înlocuit
- 20 H. Vanaken, Notă 6,9
- 10 H. Vetlesen, Notă 6,1, Cartonaș galben, Înlocuit
- 9 Carlos Forbs, Notă 7,3, Gol, Cartonaș galben, Înlocuit
- 7 N. Tresoldi, Notă 7,8, Gol, Înlocuit
Loturile meciului
PSV Eindhoven
Rezerve nefolosite
Club Brugge
Rezerve nefolosite
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PSV Eindhoven | |||||||||||||||
| 32M. Kovář | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 52 | 85 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 18F. Kostić | 84 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 49 | 76 % | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 4A. Obispo | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,06 | 58 | 81 % | 0 | 3 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| 2L. Geertruida | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 75 | 95 % | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 8S. Dest | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0,98 | 52 | 96 % | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 17Mauro Júnior | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,10 | 75 | 87 % | 2 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 21S. Mijnans | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0,82 | 39 | 82 % | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 24K. Sano | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,14 | 77 | 91 % | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 7R. van Bommel | 69 | 5,5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,26 | 36 | 64 % | 0 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 20G. Til | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,18 | 31 | 87 % | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 5I. Perišić | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,06 | 49 | 78 % | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 9R. Pepi | 21 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,14 | 4 | 75 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19E. Bajraktarević | 6 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,08 | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Club Brugge | |||||||||||||||
| 1Y. Sommer | 90 | 8,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 49 | 61 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 |
| 65J. Seys | 90 | 8,1 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | 42 | 76 % | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 44B. Mechele | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,10 | 39 | 87 % | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 58J. Spileers | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,09 | 35 | 77 % | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| 64K. Sabbe | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 27 | 70 % | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 8F. Potts | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 81 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 11Jan Virgili | 36 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 71 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 20H. Vanaken | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 51 | 82 % | 3 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 10H. Vetlesen | 81 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 26 | 77 % | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 9Carlos Forbs | 87 | 7,3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1,20 | 16 | 69 % | 2 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 7N. Tresoldi | 81 | 7,8 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,22 | 22 | 64 % | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 67M. Diakhon | 9 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 80F. Lemaréchal | 54 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,08 | 17 | 76 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 41H. Siquet | 3 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17R. Vermant | 9 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |