Slavia Praga – Zbrojovka Brno: formații
Formații
- 35 J. Markovič, Notă 6,9
- 2 Š. Chaloupek, Notă 7,3, Cartonaș galben
- 4 D. Zima, Notă 6,6, Înlocuit
- 42 M. Konečný, Notă 7,2
- 23 M. Sadílek, Notă 7,0
- 17 L. Provod, Căpitan, Notă 6,7, Înlocuit
- 30 W. Nowak, Notă 6,8, Înlocuit
- 14 S. Isife, Notă 7,9
- 8 O. Kubiak, Notă 7,5, Înlocuit
- 10 D. Šturm, Notă 7,3, Cartonaș galben, Înlocuit
- 25 T. Chorý, Notă 7,6, Gol ×2, Înlocuit
- 1 A. Hrdina, Notă 7,2
- 44 A. Danté, Notă 7,0
- 3 Kauan Carneiro Kaka, Notă 5,9
- 4 E. Hunál, Notă 6,3
- 39 J. Klíma, Căpitan, Notă 6,3, Cartonaș galben, Înlocuit
- 8 P. Čavoš, Notă 6,9, Înlocuit
- 6 Lukáš Penxa, Notă 7,3
- 10 A. Vaníček, Notă 6,3, Înlocuit
- 7 Š. Langer, Notă 6,3, Înlocuit
- 14 T. Vachoušek, Notă 5,9, Cartonaș galben, Înlocuit
- 15 D. Vašulín, Notă 5,9, Înlocuit
Loturile meciului
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slavia Praga | ||||||||||||||
| 35J. Markovič | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 77 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2Š. Chaloupek | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 74 % | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 1 |
| 4D. Zima | 20 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 42M. Konečný | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 33 | 76 % | 2 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 23M. Sadílek | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 37 | 84 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 17L. ProvodC | 26 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 30W. Nowak | 63 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 80 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 14S. Isife | 90 | 7,9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 36 | 81 % | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 8O. Kubiak | 63 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 57 % | 0 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 10D. Šturm | 80 | 7,3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 23 | 78 % | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 25T. Chorý | 80 | 7,6 | 2 | 0 | 6 | 2 | 11 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 20E. Ayaosi | 64 | 8,2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 20 | 50 % | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 13M. Chytil | 10 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22T. Diakité | 10 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39D. Jurásek | 27 | 7,6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 10 | 70 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 32Pavel Kačor | 27 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27T. Vlček | 70 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 67 % | 0 | 2 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| Zbrojovka Brno | ||||||||||||||
| 1A. Hrdina | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 51 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 44A. Danté | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 80 % | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 3Kauan Carneiro Kaka | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 39 | 85 % | 0 | 2 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| 4E. Hunál | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 40 | 85 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 39J. KlímaC | 70 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 75 % | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 8P. Čavoš | 89 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 90 % | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 6Lukáš Penxa | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 74 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 10A. Vaníček | 85 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 61 % | 2 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 7Š. Langer | 70 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 78 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 14T. Vachoušek | 62 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 100 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 15D. Vašulín | 84 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 38 % | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 68J. Janetzký | 20 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | 94 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 19B. Kanakimana | 28 | 5,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 60 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 20L. Saal | 8 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23P. Ševčík | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9O. Velich | 9 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17J. Zmrhal | 20 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 83 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |