Cote Stetson Hatters – Dayton Flyers
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters | 2 · Dayton Flyers | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,9 % | 6,85 | 1,07 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +18,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters +18,5 | 2 · Dayton Flyers −18,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93 % | 1,87 | 1,85 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 54,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters | X · Egal | 2 · Dayton Flyers | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 6,75 | 29,0 | 1,09 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters | X · Egal | 2 · Dayton Flyers | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 6,20 | 20,0 | 1,18 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 50,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,5 % | 1,51 | 2,20 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 51,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,5 % | 1,62 | 2,05 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 52,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,71 | 1,97 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 53,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 55,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,95 | 1,71 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 56,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,84 | 1,84 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 57,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,91 | 1,80 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 58,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,5 % | 2,20 | 1,51 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 59,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,10 | 1,58 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 60,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 61,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,4 % | 2,17 | 1,52 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 16,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 17,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 18,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 19,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 36,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 37,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +16,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters +16,5 | 2 · Dayton Flyers −16,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 2,02 | 1,65 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +17,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters +17,5 | 2 · Dayton Flyers −17,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,92 | 1,74 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +18 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters +18 | 2 · Dayton Flyers −18 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,7 % | 1,93 | 1,90 | 95,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +19,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters +19,5 | 2 · Dayton Flyers −19,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +20,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters +20,5 | 2 · Dayton Flyers −20,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,73 | 1,95 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +21,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Stetson Hatters +21,5 | 2 · Dayton Flyers −21,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,60 | 2,07 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 12 case de pariuri.
- 1Stetson Hatters6,40 7,12+11,3 %
- 2Dayton Flyers1,08 1,08−0,4 %