Cote Tampa Bay Rays – Milwaukee Brewers
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays | 2 · Milwaukee Brewers | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie13 case de pariuri · Randament 96 % | 2,02 | 1,83 | 96 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays +1,5 | 2 · Milwaukee Brewers −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 95,3 % | 1,58 | 2,40 | 95,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays | X · Egal | 2 · Milwaukee Brewers | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,6 % | 2,15 | 7,46 | 1,98 | 90,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,4 % | 1,01 | 16,5 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,3 % | 1,01 | 17,0 | 95,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,4 % | 1,03 | 11,3 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 1,03 | 10,5 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,13 | 5,00 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 1,12 | 5,75 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,21 | 4,00 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,1 % | 1,24 | 3,90 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,43 | 2,70 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 1,45 | 2,65 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 93,9 % | 1,63 | 2,20 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 94,3 % | 2,02 | 1,77 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 2,30 | 1,59 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,3 % | 2,37 | 1,54 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 3,00 | 1,36 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,1 % | 3,05 | 1,34 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 10 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,1 % | 3,80 | 1,25 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,2 % | 3,60 | 1,24 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 11 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 5,25 | 1,14 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94 % | 5,60 | 1,13 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 12 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,1 % | 6,50 | 1,10 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 12,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 6,87 | 1,09 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 13 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 8,50 | 1,06 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 13,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 10,0 | 1,04 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 14,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,4 % | 12,0 | 1,02 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 15,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,4 % | 16,0 | 1,01 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 16,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,05 | 8,50 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,25 | 3,80 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,8 % | 1,56 | 2,35 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,7 % | 2,07 | 1,71 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,4 % | 2,90 | 1,40 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 4,32 | 1,20 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 6,32 | 1,10 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 9,22 | 1,04 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,8 % | 13,0 | 1,02 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,8 % | 26,0 | 1,00 | 96,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,04 | 10,0 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,18 | 4,55 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,44 | 2,72 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 94 % | 1,82 | 1,93 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,5 % | 2,50 | 1,52 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 3,45 | 1,29 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 4,75 | 1,17 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 6,75 | 1,09 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 10,0 | 1,04 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,8 % | 26,0 | 1,00 | 96,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays −5,5 | 2 · Milwaukee Brewers +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 11,6 | 1,02 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays −4,5 | 2 · Milwaukee Brewers +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 8,50 | 1,06 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays −3,5 | 2 · Milwaukee Brewers +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,3 % | 6,22 | 1,11 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays −2,5 | 2 · Milwaukee Brewers +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,9 % | 4,20 | 1,21 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays −1,5 | 2 · Milwaukee Brewers +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 94,3 % | 3,15 | 1,34 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays +2,5 | 2 · Milwaukee Brewers −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,8 % | 1,35 | 3,07 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays +3,5 | 2 · Milwaukee Brewers −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,22 | 4,15 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays +4,5 | 2 · Milwaukee Brewers −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 94,5 % | 1,13 | 5,77 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays +5,5 | 2 · Milwaukee Brewers −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,06 | 8,50 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays +6,5 | 2 · Milwaukee Brewers −6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,02 | 11,6 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Tampa Bay Rays +7,5 | 2 · Milwaukee Brewers −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,8 % | 1,02 | 13,0 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 15 case de pariuri.
- 1Tampa Bay Rays2,04 2,02−1 %
- 2Milwaukee Brewers1,78 1,83+2,8 %