Cote NC State Wolfpack – Campbell Fighting Camels
NC State Wolfpack 83, Campbell Fighting Camels 64
Sf. 1 41–19Sf. 2 42–45Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack | 2 · Campbell Fighting Camels | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 95,2 % | 1,01 | 16,5 | 95,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −23 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −23 | 2 · Campbell Fighting Camels +23 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 158,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,9 % | 1,89 | 1,86 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack | X · Egal | 2 · Campbell Fighting Camels | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,6 % | 1,01 | 25,5 | 13,5 | 90,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 152,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,3 % | 1,43 | 2,45 | 90,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 153,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,5 % | 1,49 | 2,30 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 154,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,5 % | 1,54 | 2,19 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 155,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 156,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,71 | 2,06 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 157,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,79 | 1,92 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 159,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,94 | 1,83 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 160,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 161,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,6 % | 2,08 | 1,67 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 162,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 163,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,5 % | 2,30 | 1,49 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 164,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,6 % | 2,37 | 1,49 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 74,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 1,62 | 2,20 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 75,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,66 | 2,07 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 76,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,2 % | 1,83 | 1,90 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 77,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,8 % | 1,90 | 1,85 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 78,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,3 % | 1,90 | 1,72 | 90,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 79,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 80,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,12 | 1,62 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 88,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,7 % | 1,57 | 2,15 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 89,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,70 | 1,97 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 90,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,7 % | 1,80 | 1,83 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 91,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,91 | 1,74 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 92,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 93,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,2 % | 2,15 | 1,58 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 94,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 43,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 44,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 45,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 46,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 64,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 65,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,60 | 2,18 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 66,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,72 | 1,97 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 67,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,83 | 1,83 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 68,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,96 | 1,72 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 69,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 70,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 30,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 31,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 32,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 33,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 34,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −29,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −29,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +29,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 2,79 | 1,33 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −28,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −28,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +28,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,6 % | 2,44 | 1,44 | 90,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −27,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −27,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +27,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −26,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −26,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +26,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −25,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −25,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +25,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,4 % | 2,19 | 1,63 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −24,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −24,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +24,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,00 | 1,72 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −24 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −24 | 2 · Campbell Fighting Camels +24 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −23,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −23,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +23,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,92 | 1,82 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −22,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −22,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +22,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,83 | 1,94 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −21,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −21,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +21,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,71 | 2,06 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −20,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −20,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +20,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93 % | 1,64 | 2,15 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −19,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −19,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +19,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,55 | 2,26 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −18,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −18,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +18,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,45 | 2,38 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −17,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −17,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +17,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,2 % | 1,38 | 2,60 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −16,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −16,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +16,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,34 | 2,73 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −15,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −15,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +15,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,7 % | 2,22 | 1,56 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −14,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −14,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +14,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,7 % | 2,05 | 1,66 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −13,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −13,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +13,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −12,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −12,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +12,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −11,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −11,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91 % | 1,67 | 2,00 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −10,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −10,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +10,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −9,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −9,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +9,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,56 | 2,25 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −8,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · NC State Wolfpack −8,5 | 2 · Campbell Fighting Camels +8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 1,62 | 2,20 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 11 case de pariuri.
- 1NC State Wolfpack1,01 1,01−0,5 %
- 2Campbell Fighting Camels16,25 21,0+29,2 %