Cote Iona Gaels – NJIT Highlanders
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels | 2 · NJIT Highlanders | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,17 | 4,22 | 91,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −9,5 | 2 · NJIT Highlanders +9,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,7 % | 1,86 | 1,85 | 92,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 146,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels | X · Egal | 2 · NJIT Highlanders | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,4 % | 1,23 | 14,0 | 4,50 | 90,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 142,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 143,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 144,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 145,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 147,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 148,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 149,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 150,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 76,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 77,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 78,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 79,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 80,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 66,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 67,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 68,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 69,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 70,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −13,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −13,5 | 2 · NJIT Highlanders +13,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 2,45 | 1,45 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −12,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −12,5 | 2 · NJIT Highlanders +12,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −11,5 | 2 · NJIT Highlanders +11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −10,5 | 2 · NJIT Highlanders +10,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,00 | 1,71 | 92,3 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −8,5 | 2 · NJIT Highlanders +8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,73 | 2,00 | 92,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −7,5 | 2 · NJIT Highlanders +7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −6,5 | 2 · NJIT Highlanders +6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Iona Gaels −5,5 | 2 · NJIT Highlanders +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
De la primele cote · Cota medie de la 8 case de pariuri.
- 1Iona Gaels1,16 1,18+1,7 %
- 2NJIT Highlanders4,42 4,30−2,8 %