Tyler Herro
Fundaș · Nr. 11
- Vârstă
- 26
- Înălțime
- 196 cm
Statistici pe sezoane
| Competiție și echipă | Mec. | Titular | Min/m | Pct/m | Rec/m | PD/m | Furate/m | Cap/m | Pierd/m | Arunc. % | 3p % | Lib. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBAMilwaukee Bucks | 6 | 6 | 30,3 | 22,0 | 4,8 | 4,2 | 0,8 | 0,2 | 2,3 | 46,1 % | 44,7 % | 71,4 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBAMiami Heat | 33 | 28 | 31,3 | 20,5 | 4,8 | 4,1 | 0,7 | 0,4 | 1,9 | 48,0 % | 37,8 % | 91,7 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBAMiami Heat | 77 | 77 | 35,4 | 23,9 | 5,2 | 5,5 | 0,9 | 0,2 | 2,6 | 47,2 % | 37,5 % | 87,8 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBAMiami Heat | 42 | 40 | 33,5 | 20,8 | 5,3 | 4,5 | 0,7 | 0,1 | 2,2 | 44,1 % | 39,6 % | 85,6 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBAMiami Heat | 67 | 67 | 34,9 | 20,1 | 5,4 | 4,2 | 0,8 | 0,2 | 2,4 | 43,9 % | 37,8 % | 93,4 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAMiami Heat | 66 | 10 | 32,6 | 20,7 | 5,0 | 4,0 | 0,7 | 0,1 | 2,6 | 44,7 % | 39,9 % | 86,8 % |
| Total carieră | 291 | 228 | 33,8 | 21,4 | 5,1 | 4,5 | 0,8 | 0,2 | 2,4 | 45,5 % | 38,5 % | 88,4 % |
Arată toate sezoanele (6)Arată mai puține sezoane
Ultimele meciuri
| Meci | Rezultat | Rol | Min | Pct. | Rec. | PD | Furate | Capace | Pierd. | Faulturi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DÎn deplasare: Minnesota Timberwolves · NBA | 112:100Înfrângere | Titular | 31 | 21 | 6 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 |
| AAcasă: Cleveland Cavaliers · NBA | 111:136Înfrângere | Titular | 27 | 15 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| AAcasă: Houston Rockets · NBA | 100:132Înfrângere | Titular | 27 | 23 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| AAcasă: Indiana Pacers · NBA | 110:102Victorie | Titular | 32 | 23 | 10 | 7 | 1 | 1 | 2 | 3 |
| DÎn deplasare: Philadelphia 76ers · NBA | 127:116Înfrângere | Titular | 30 | 13 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| AAcasă: Chicago Bulls · NBA | 125:132Înfrângere | Titular | 32 | 34 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| DÎn deplasare: Washington Wizards · NBA | 128:116Înfrângere | Titular | 32 | 24 | 2 | 9 | 1 | 0 | 4 | 1 |