Justin Champagnie
Extremă · Nr. 9
- Vârstă
- 25
- Înălțime
- 198 cm
Statistici pe sezoane
| Competiție și echipă | Mec. | Titular | Min/m | Pct/m | Rec/m | PD/m | Furate/m | Cap/m | Pierd/m | Arunc. % | 3p % | Lib. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBAWashington Wizards | 4 | – | 18,3 | 7,3 | 7,5 | 1,3 | 0,5 | 0,5 | – | 60,0 % | 28,6 % | 100,0 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBAWashington Wizards | 69 | 19 | 20,0 | 8,7 | 5,6 | 1,2 | 0,9 | 0,6 | 0,7 | 50,2 % | 31,9 % | 78,4 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBAWashington Wizards | 62 | 31 | 21,6 | 8,8 | 5,7 | 1,0 | 1,0 | 0,6 | 0,9 | 51,1 % | 38,3 % | 68,5 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBAWashington Wizards | 15 | 1 | 15,7 | 5,9 | 3,5 | 1,3 | 0,7 | 0,6 | 0,7 | 41,0 % | 28,9 % | 80,0 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBAToronto Raptors / Boston Celtics | 5 | 0 | 6,8 | 2,2 | 1,6 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 33,3 % | 20,0 % | 0,0 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAToronto Raptors | 36 | 0 | 7,8 | 2,3 | 2,0 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,2 | 46,3 % | 35,7 % | 100,0 % |
| Total carieră | 191 | 51 | 17,5 | 7,1 | 4,7 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 0,6 | 49,6 % | 34,5 % | 76,2 % |
Arată toate sezoanele (6)Arată mai puține sezoane
Ultimele meciuri
| Meci | Rezultat | Rol | Min | Pct. | Rec. | PD | Furate | Capace | Pierd. | Faulturi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DÎn deplasare: Charlotte Hornets · NBA | 110:103Înfrângere | Rez. | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| DÎn deplasare: Chicago Bulls · NBA | 120:124Victorie | Rez. | 26 | 11 | 14 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| AAcasă: Toronto Raptors · NBA | 102:112Înfrângere | Rez. | 23 | 8 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| AAcasă: Milwaukee Bucks · NBA | 128:116Victorie | Rez. | 21 | 8 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |