Isaac Okoro
Extremă · Nr. 35
- Vârstă
- 25
- Înălțime
- 193 cm
Statistici pe sezoane
| Competiție și echipă | Mec. | Titular | Min/m | Pct/m | Rec/m | PD/m | Furate/m | Cap/m | Pierd/m | Arunc. % | 3p % | Lib. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBAChicago Bulls | 6 | – | 17,8 | 5,0 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 0,5 | 0,7 | 35,0 % | 23,1 % | 81,3 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBAChicago Bulls | 63 | 62 | 26,9 | 9,3 | 2,7 | 1,6 | 0,7 | 0,5 | 0,7 | 46,0 % | 33,0 % | 79,5 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 55 | 22 | 19,1 | 6,1 | 2,4 | 1,2 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 46,4 % | 37,1 % | 71,7 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 69 | 42 | 27,3 | 9,4 | 3,0 | 1,9 | 0,8 | 0,5 | 0,8 | 49,0 % | 39,1 % | 67,9 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 76 | 46 | 21,8 | 6,4 | 2,5 | 1,1 | 0,7 | 0,4 | 0,6 | 49,4 % | 36,3 % | 75,7 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers | 67 | 61 | 29,6 | 8,8 | 3,0 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 0,9 | 48,0 % | 35,0 % | 76,8 % |
| Total carieră | 336 | 233 | 24,9 | 8,0 | 2,7 | 1,5 | 0,7 | 0,4 | 0,7 | 47,7 % | 35,9 % | 74,7 % |
Arată toate sezoanele (6)Arată mai puține sezoane
Ultimele meciuri
| Meci | Rezultat | Rol | Min | Pct. | Rec. | PD | Furate | Capace | Pierd. | Faulturi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DÎn deplasare: Philadelphia 76ers · NBA | 126:107Înfrângere | Rez. | 21 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| DÎn deplasare: Boston Celtics · NBA | 125:111Înfrângere | Rez. | 18 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| AAcasă: New York Knicks · NBA | 127:133Înfrângere | Rez. | 18 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| DÎn deplasare: Boston Celtics · NBA | 134:99Înfrângere | Rez. | 11 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| AAcasă: Washington Wizards · NBA | 120:124Înfrângere | Rez. | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| DÎn deplasare: Milwaukee Bucks · NBA | 125:132Victorie | Rez. | 28 | 12 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 |
| DÎn deplasare: Toronto Raptors · NBA | 135:92Înfrângere | Rez. | 18 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |