Chris Manon
Fundaș · Nr. 30
- Vârstă
- 24
- Înălțime
- 193 cm
Statistici pe sezoane
| Competiție și echipă | Mec. | Titular | Min/m | Pct/m | Rec/m | PD/m | Furate/m | Cap/m | Pierd/m | Arunc. % | 3p % | Lib. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBALos Angeles Lakers | 2 | – | 3,5 | 1,0 | 0,5 | – | – | – | – | 33,3 % | – | – |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBALos Angeles Lakers | 9 | – | 5,1 | 0,8 | 1,1 | 0,3 | 0,6 | 0,2 | 0,1 | 33,3 % | – | 75,0 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NCAAVanderbilt Commodores | 33 | 26 | 18,2 | 6,6 | 3,7 | 1,3 | 1,7 | 1,0 | 0,8 | 53,3 % | 23,5 % | 78,3 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NCAAVanderbilt Commodores | 29 | 28 | 22,2 | 12,5 | 4,0 | 3,0 | 2,2 | 0,6 | 2,1 | 56,4 % | 33,8 % | 71,3 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NCAAVanderbilt Commodores | 28 | 8 | 20,0 | 11,0 | 3,6 | 2,3 | 2,3 | 0,5 | 2,3 | 55,9 % | 29,7 % | 75,3 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NCAAVanderbilt Commodores | 26 | 22 | 18,0 | 9,9 | 3,7 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 2,2 | 47,8 % | 31,1 % | 64,8 % |
| Total carieră | 127 | 84 | 18,3 | 9,1 | 3,5 | 1,9 | 1,8 | 0,6 | 1,7 | 53,3 % | 29,8 % | 72,8 % |
Arată toate sezoanele (6)Arată mai puține sezoane
Ultimele meciuri
| Meci | Rezultat | Rol | Min | Pct. | Rec. | PD | Furate | Capace | Pierd. | Faulturi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DÎn deplasare: Golden State Warriors · NBA | 112:95Înfrângere | Rez. | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AAcasă: Golden State Warriors · NBA | 127:105Victorie | Rez. | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |