Cote HKK Široki – BC Slovan Bratislava
HKK Široki 91, BC Slovan Bratislava 98
Sf. 1 26–27Sf. 2 20–23Sf. 3 18–22Sf. 4 27–26Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,67 | 2,06 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −5 | 2 · BC Slovan Bratislava +5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 158 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki | X · Egal | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,76 | 13,0 | 2,19 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki | X · Egal | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90 % | 1,80 | 18,0 | 2,00 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,1 % | 1,72 | 1,85 | 89,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Sfertul 2
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,73 | 1,85 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Sfertul 3
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,73 | 1,85 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Sfertul 4
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,74 | 1,84 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 150,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,38 | 2,77 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 151,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,42 | 2,60 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 152,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,47 | 2,47 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 153,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 154,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 155,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,66 | 2,05 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 156,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,73 | 1,95 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 157,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,6 % | 1,81 | 1,85 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 158,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,89 | 1,78 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 159,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,99 | 1,70 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 160,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,7 % | 2,09 | 1,63 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 161,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,7 % | 2,19 | 1,57 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 162,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,32 | 1,52 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 163,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 164,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,60 | 1,42 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 165,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,9 % | 2,75 | 1,38 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 39,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,77 | 1,80 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 39,5 · Sfertul 2
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,82 | 1,75 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 38,5 · Sfertul 3
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,82 | 1,75 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 38,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,1 % | 1,72 | 1,85 | 89,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 39,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,84 | 1,74 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 77,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,54 | 2,13 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 78,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,3 % | 1,64 | 1,96 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 79,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,76 | 1,81 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 80,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,91 | 1,68 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 81,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,3 % | 2,07 | 1,57 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 82,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 2,19 | 1,51 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 83,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 2,17 | 1,52 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 75,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,51 | 2,18 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 76,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,5 % | 1,56 | 2,10 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 77,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,3 % | 1,67 | 1,92 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 78,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,79 | 1,78 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 79,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,94 | 1,65 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 80,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 2,11 | 1,55 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −8,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,47 | 1,48 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −7,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,4 % | 2,35 | 1,52 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −6,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,21 | 1,58 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −5,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92 % | 2,07 | 1,65 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −4,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −3,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,9 % | 2,01 | 1,69 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −2,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,88 | 1,78 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −1,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,77 | 1,89 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki +1,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,63 | 2,12 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki +2,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,54 | 2,27 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −3,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 % | 2,02 | 1,68 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −2,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −1,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 2,02 | 1,69 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −0,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki +0,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,72 | 1,97 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −2,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,17 | 1,60 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −1,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,92 | 1,76 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki −0,5 | 2 · BC Slovan Bratislava +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · HKK Široki +0,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,61 | 2,15 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 7 case de pariuri.
- 1HKK Široki1,43 1,67+16,4 %
- 2BC Slovan Bratislava2,58 2,06−20,2 %