Przejdź do treści

Václav Jurečka

Środkowy napastnik · Nr 15

Wiek
32
Wzrost
181 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
500 tys. €

Statystyki w sezonach

Václav Jurečka: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaBaník Ostrawa105471003000
MOL CupBaník Ostrawa21652110000
2025/26
Süper LigCaykur Rizespor124651007200
Chance LigaBaník Ostrawa119294400100
Chance Liga · Relegation GroupBaník Ostrawa53500101100
Chance Liga Relegation Play-offsBaník Ostrawa21650100000
MOL CupBaník Ostrawa2950002000
Türkiye KupasiCaykur Rizespor1261001000
2024/25
Süper LigCaykur Rizespor2873212022200
Türkiye KupasiCaykur Rizespor53593021000
Chance LigaSlavia Praga21641010000
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praga181001000
2023/24
Chance LigaSlavia Praga27190615464301
UEFA Europa LeagueSlavia Praga72662104000
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praga52644203000
UEFA Europa League QualifyingSlavia Praga42311002000
MOL CupSlavia Praga1720000000
2022/23
Chance LigaSlavia Praga2212498425000
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praga545012010100
MOL CupSlavia Praga42813001000
UEFA Conference League QualifyingSlavia Praga31342102000
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B1901000000
2021/22
Chance Liga1. FC Slovácko Uherské Hradiště30240114133200
Chance Liga · Championship Group1. FC Slovácko Uherské Hradiště52903112000
MOL Cup1.FC Slovacko43253111000
UEFA Conference League Qualifying1.FC Slovacko2920002000
2020/21
Chance Liga1. FC Slovácko Uherské Hradiště27147273113400
MOL Cup1.FC Slovacko1671000000
2019/20
Chance Liga1. FC Slovácko Uherské Hradiště72870004000
Chance LigaSlezsky FC Opava75861000210
Chance Liga Placement Playoff1.FC Slovacko21231000000
MOL Cup1.FC Slovacko1320001000
MOL CupSlezsky FC Opava1341001000
2018/19
Chance LigaSlezsky FC Opava2286811014200
Chance Liga Relegation GroupSlezsky FC Opava54311100000
MOL CupSlezsky FC Opava31191012000
2017/18
Chance Narodni LigaSlezsky FC Opava29131961017300
MOL CupSlezsky FC Opava21350000000
2016/17
Chance Narodni LigaSlezsky FC Opava26137891013000
MOL CupSlezsky FC Opava64355012100
2015/16
Chance Narodni LigaSlezsky FC Opava28139141113200
MOL CupSlezsky FC Opava31393012000
2014/15
Chance Narodni LigaSlezsky FC Opava1310073000000
Chance Narodni LigaSK Sparta Kolin116550004200
MOL CupSK Sparta Kolin1900000000
2013/14
MOL CupSlezsky FC Opava1740000100
2012/13
Chance Narodni LigaSlezsky FC Opava125433106200
Łącznie w karierze40923 24113033231593111
Pokaż wszystkie sezony (15)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Václav Jurečka: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Sparta Praga · Chance Liga0:0RemisRez.116,70011367%

Kariera i transfery

  1. C. Rizespor→Baník Ostrawa

    TransferWartość rynkowa 1 mln € · Sezon 2025/26

  2. Slavia Praga→C. Rizespor

    TransferKwota transferu 1,2 mln € · Wartość rynkowa 1,7 mln € · Sezon 2024/25

  3. Slovacko→Slavia Praga

    TransferWartość rynkowa 1 mln € · Sezon 2022/23

  4. SFC Opava→Slovacko

    TransferWartość rynkowa 225 tys. € · Sezon 2019/20

  5. Sparta Kolin→SFC Opava

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2014/15

  6. SFC Opava→Sparta Kolin

    WypożyczenieWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2014/15

  7. SFC Opava U19→SFC Opava

    TransferSezon 2012/13

  8. SFC Opava U17→SFC Opava U19

    TransferSezon 2011/12

  9. SFC Opava Yth.→SFC Opava U17

    TransferSezon 2010/11

Pokaż wszystkie transfery (9)Pokaż mniej transferów