Przejdź do treści

Matěj Chaluš

Środkowy obrońca · Nr 37

Wiek
28
Wzrost
190 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
250 tys. €

Statystyki w sezonach

Matěj Chaluš: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneSam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaBaník Ostrawa528910001101
MOL CupBaník Ostrawa221001000000
2025/26
Chance LigaBaník Ostrawa21180400001700
Chance Liga · Relegation GroupBaník Ostrawa436000000200
UEFA Conference League QualifyingBaník Ostrawa320800010000
Chance Liga Relegation Play-offsBaník Ostrawa218002000100
MOL CupBaník Ostrawa219400000001
UEFA Europa League QualifyingBaník Ostrawa218000000000
2024/25
Chance LigaBaník Ostrawa26225100011700
Chance Liga · Championship GroupBaník Ostrawa436000000100
MOL CupBaník Ostrawa436000000000
UEFA Conference League QualifyingBaník Ostrawa330010000000
Chance Narodni LigaFC Banik Ostrava B19000000000
2023/24
Chance LigaSlovan Liberec30268930000200
Chance Liga Placement PlayoffSlovan Liberec218000000000
MOL CupSlovan Liberec17400001100
2022/23
EredivisieFC Groningen839400004200
UEFA Europa LeagueMalmö FF218000000100
Svenska CupenMalmö FF18000000000
2022
AllsvenskanMalmö FF1042500016000
2021/22
Chance LigaSlovan Liberec18162011000300
Svenska CupenMalmö FF419000002200
MOL CupSlovan Liberec19000000000
2020/21
Chance LigaSlovan Liberec26209600003300
MOL CupSlovan Liberec330001000000
UEFA Europa LeagueSlovan Liberec318500001000
UEFA Europa League QualifyingSlovan Liberec21200002000
2019/20
Chance LigaSlovan Liberec963201002200
MOL CupSlovan Liberec439020000000
2018/19
Chance LigaFK Mladá Boleslav15121600002200
Chance LigaFK Pribram763000000200
Chance Liga Relegation Play-offsFK Pribram2200002000
Chance Liga Relegation GroupFK Pribram17400000000
Juniorska ligaFK Mlada Boleslav B14500000000
2017/18
Chance LigaFK Mladá Boleslav17153030000110
Juniorska ligaSK Slavia Prague B436000000100
Juniorska ligaFK Mlada Boleslav B322510100000
MOL CupFK Mladá Boleslav221000000000
Juniorska liga - Championship (- 2019)FK Mlada Boleslav B19000000000
2016/17
Chance LigaFK Pribram27234201001700
1. Dorostenecka ligaFK Pribram U1919000000000
2015/16
Chance LigaFK Pribram1181900002210
UEFA Youth LeagueFK Pribram UEFA U19657020000200
Juniorska ligaFK Pribram B545000000000
Łącznie w karierze30624 97614713315222
Pokaż wszystkie sezony (13)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Brak meczów w naszej bazie.

Kariera i transfery

  1. Malmö→Baník Ostrawa

    TransferWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2024/25

  2. Slovan Liberec→Malmö

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2023/24

  3. Malmö→Slovan Liberec

    WypożyczenieWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2023/24

  4. FC Groningen→Malmö

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2022/23

  5. Malmö→FC Groningen

    WypożyczenieWartość rynkowa 600 tys. € · Sezon 2022/23

  6. Slovan Liberec→Malmö

    TransferKwota transferu 350 tys. € · Wartość rynkowa 450 tys. € · Sezon 2021/22

  7. Slavia Praga→Slovan Liberec

    TransferWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2019/20

  8. Pribram→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2018/19

  9. Slavia Praga→Pribram

    WypożyczenieWartość rynkowa 550 tys. € · Sezon 2018/19

  10. FK Mladá Boleslav→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 550 tys. € · Sezon 2018/19

  11. Slavia Praga→FK Mladá Boleslav

    WypożyczenieWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2017/18

  12. Pribram→Slavia Praga

    TransferKwota transferu 400 tys. € · Wartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2017/18

  13. Pribram U19→Pribram

    TransferSezon 2015/16

  14. Bohemians U17→Pribram U19

    TransferSezon 2015/16

  15. Bohemians Yth.→Bohemians U17

    TransferSezon 2014/15

  16. Sparta Yth.→Bohemians Yth.

    TransferSezon 2011/12

  17. Jablonec Yth.→Sparta Yth.

    Koniec wypożyczeniaSezon 2006/07

  18. Sparta Yth.→Jablonec Yth.

    WypożyczenieSezon 2005/06

Pokaż wszystkie transfery (18)Pokaż mniej transferów