Przejdź do treści

Jiří Boula

Środkowy pomocnik · Nr 5

Wiek
27
Wzrost
183 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
750 tys. €

Statystyki w sezonach

Jiří Boula: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaBaník Ostrawa8645010200
MOL CupBaník Ostrawa274001000
2025/26
Chance LigaBaník Ostrawa282270222300
Chance Liga · Relegation GroupBaník Ostrawa5268003000
UEFA Conference League QualifyingBaník Ostrawa4360000100
MOL CupBaník Ostrawa3255111000
Chance Liga Relegation Play-offsBaník Ostrawa293101000
UEFA Europa League QualifyingBaník Ostrawa2180000100
2024/25
Chance LigaBaník Ostrawa302617110300
Chance Liga · Championship GroupBaník Ostrawa4342000200
MOL CupBaník Ostrawa4286001000
UEFA Conference League QualifyingBaník Ostrawa4335100000
2023/24
Chance LigaBaník Ostrawa292354061700
Chance Liga · Championship GroupBaník Ostrawa3258000100
MOL CupBaník Ostrawa3150002100
2022/23
Chance LigaBaník Ostrawa17849108200
Moravskoslezska fotbalova ligaFC Banik Ostrava B5360010100
MOL CupBaník Ostrawa2210000000
2021/22
Chance Narodni LigaFC SILON Taborsko151348120600
Chance LigaBaník Ostrawa9460003200
Chance Liga · Championship GroupBaník Ostrawa4213001000
Moravskoslezska fotbalova ligaFC Banik Ostrava B190000000
2020/21
Chance Narodni LigaFC SILON Taborsko221750102510
MOL CupFC SILON Taborsko185000000
2018/19
Juniorska ligaAC Sparta Prague B5260003100
2017/18
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U19201654102000
Juniorska ligaAC Sparta Prague B171164105200
Premier League International Cup U21AC Sparta Prague B120001000
2016/17
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U19165070010000
Łącznie w karierze26619 4571114474010
Pokaż wszystkie sezony (10)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Jiří Boula: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Sparta Praga · Chance Liga0:0RemisPodst.906,600113482%

Kariera i transfery

  1. SILON Taborsko→Baník Ostrawa

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 275 tys. € · Sezon 2021/22

  2. Baník Ostrawa→SILON Taborsko

    WypożyczenieWartość rynkowa 200 tys. € · Sezon 2021/22

  3. SILON Taborsko→Baník Ostrawa

    TransferKwota transferu 20 tys. € · Wartość rynkowa 200 tys. € · Sezon 2021/22

  4. Mickleover→SILON Taborsko

    TransferWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2020/21

  5. Uni of Derby→Mickleover

    TransferWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2018/19

  6. Sparta Prague B→Uni of Derby

    TransferWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2018/19

  7. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2017/18

  8. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezon 2016/17

  9. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezon 2015/16

  10. D. Brezany Yth.→Sparta Yth.

    TransferSezon 2011/12

  11. CAFC Prague Yth→D. Brezany Yth.

    TransferSezon 2008/09

Pokaż wszystkie transfery (11)Pokaż mniej transferów