Preskoči na sadržaj

Mason Mount

Ofenzivni vezni · Br. 7

Dob
27
Visina
181 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
25 mil. €

Statistika po sezonama

Mason Mount: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaManchester United226000200
UEFA Champions LeagueManchester United269000200
EFL CupManchester United173100000
2025/26
Premier ligaManchester United231.0173001120
EFL CupManchester United126010100
FA CupManchester United162000000
2024/25
Premier ligaManchester United17621100930
UEFA Europa LeagueManchester United9283200720
Community ShieldManchester United158000000
2023/24
Premier ligaManchester United14514100920
EFL CupManchester United2135010000
FA CupManchester United216000200
UEFA Champions LeagueManchester United291000100
2022/23
Premier ligaChelsea FC241.655320440
UEFA Champions LeagueChelsea FC9438040430
EFL CupChelsea FC122000100
FA CupChelsea FC173000000
2021/22
Premier ligaChelsea FC322.36411101540
UEFA Champions LeagueChelsea FC7539120200
EFL CupChelsea FC6305010300
FA CupChelsea FC5474130000
FIFA Club World CupChelsea FC249000100
UEFA Super CupChelsea FC155000100
2020/21
Premier ligaChelsea FC362.894661420
UEFA Champions LeagueChelsea FC11761220240
FA CupChelsea FC5408100000
EFL CupChelsea FC2180010000
2019/20
Premier ligaChelsea FC372.875760530
UEFA Champions LeagueChelsea FC8451000200
FA CupChelsea FC6350100210
EFL CupChelsea FC120000100
UEFA Super CupChelsea FC146000100
2018/19
ChampionshipDerby County353.051850040
EFL CupDerby County4360210000
Championship Play-OffsDerby County3270100010
FA CupDerby County2157000000
2017/18
EredivisieVitesse Arnhem292.160990730
UEFA Europa LeagueVitesse Arnhem6367000210
Play-Offs Conference LeagueVitesse Arnhem3267510020
Derde Divisie BVitesse Arnhem U21190000000
KNVB BekerVitesse Arnhem1120000000
2016/17
Premier League 2Chelsea FC U21211.686430210
FA Youth CupChelsea FC U186540120020
EFL TrophyChelsea FC U213264000000
Premier League International Cup U21Chelsea FC U213140010200
U18 Premier LeagueChelsea FC U182180000010
U18 Premier League - National FinalChelsea FC U182180110000
2015/16
FA Youth CupChelsea FC U185335110100
UEFA Youth LeagueChelsea FC UEFA U195131020500
Premier League 2Chelsea FC U21190000000
Ukupno u karijeri40427.33873652101450
Prikaži sve sezone (12)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Mason Mount: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
U gostima: Leeds United · Premier liga1:1NeriješenoPrič.166,600100,0711

Karijera i transferi

  1. Chelsea FC→Manchester United

    TransferOdšteta 67,7 mil. € · Tržišna vrijednost 60 mil. € · Sezona 2023/24

  2. Chelsea U21→Chelsea FC

    TransferTržišna vrijednost 12 mil. € · Sezona 2019/20

  3. Derby→Chelsea U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 10 mil. € · Sezona 2018/19

  4. Chelsea U21→Derby

    PosudbaTržišna vrijednost 4 mil. € · Sezona 2018/19

  5. Vitesse→Chelsea U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 4 mil. € · Sezona 2017/18

  6. Chelsea U21→Vitesse

    PosudbaTržišna vrijednost 400 tis. € · Sezona 2017/18

  7. Chelsea U18→Chelsea U21

    TransferSezona 2016/17

  8. Chelsea Youth→Chelsea U18

    TransferSezona 2015/16

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera