MKS Ślepsk Suwałki – KS Norwid Częstochowa: kertoimet
MKS Ślepsk Suwałki 3, KS Norwid Częstochowa 1
Erä 1 25–21Erä 2 25–15Erä 3 19–25Erä 4 25–18Voittaja
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,37 | 2,90 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Erätasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 183,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Erien määrä 3,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 1,44 | 2,65 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · Erä 1
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · Erä 2
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 1,55 | 2,40 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · Erä 3
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,1 % | 1,52 | 2,40 | 93,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 176,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,63 | 2,12 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 177,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,74 | 1,98 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 178,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,73 | 2,00 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 179,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 180,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 181,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,99 | 1,73 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 182,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 2,00 | 1,74 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 184,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 93,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 94,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 1,90 | 1,85 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 85,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 86,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 87,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −12,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 % | 2,51 | 1,42 | 90,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −10,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −8,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,87 | 1,83 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −6,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,65 | 2,06 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −4,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,51 | 2,30 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Erätasoitus −2,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94 % | 3,40 | 1,30 | 94 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Erätasoitus 1,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 1,17 | 4,60 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Erätasoitus 2,5
| Vetokohde | 1 · MKS Ślepsk Suwałki | 2 · KS Norwid Częstochowa | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 % | 1,04 | 9,00 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Erien määrä 4,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 % | 3,00 | 1,37 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · Voittaja
Ottelun alkuun asti · 9 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1MKS Ślepsk Suwałki1,50 1,37−8,7 %
- 2KS Norwid Częstochowa2,50 2,90+16 %