Virtus Bologna – Žalgiris Kaunas: kertoimet
Virtus Bologna 74, Žalgiris Kaunas 91
1. nelj. 22–142. nelj. 13–233. nelj. 18–284. nelj. 21–26Voittaja (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna | 2 · Žalgiris Kaunas | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 1,80 | 1,97 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −1 | 2 · Žalgiris Kaunas +1 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 171 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna | X · Tasapeli | 2 · Žalgiris Kaunas | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,90 | 13,0 | 2,09 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna | X · Tasapeli | 2 · Žalgiris Kaunas | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89 % | 1,84 | 16,5 | 1,92 | 89 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna | X · Tasapeli | 2 · Žalgiris Kaunas | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,3 % | 1,80 | 13,0 | 2,00 | 88,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna | 2 · Žalgiris Kaunas | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,78 | 1,86 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · 2. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna | 2 · Žalgiris Kaunas | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 % | 1,77 | 1,84 | 90,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · 3. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna | 2 · Žalgiris Kaunas | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,78 | 1,86 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna | 2 · Žalgiris Kaunas | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,79 | 1,85 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 155,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,16 | 4,42 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 156,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 1,16 | 4,37 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 157,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,16 | 4,32 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 158,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,19 | 4,17 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 159,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 1,17 | 4,25 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 160,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 1,19 | 4,00 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 161,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,22 | 3,75 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 162,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,26 | 3,45 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 163,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,28 | 3,25 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 164,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,31 | 3,15 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 165,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,34 | 2,97 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 166,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 1,36 | 2,99 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 1,39 | 2,82 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 1,44 | 2,66 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,48 | 2,51 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,54 | 2,33 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,61 | 2,20 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 172 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 1,69 | 2,10 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 173 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 % | 1,75 | 2,02 | 93,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 % | 1,84 | 1,93 | 94,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 175 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 1,88 | 1,87 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,97 | 1,80 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 2,07 | 1,73 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 2,17 | 1,65 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 2,26 | 1,60 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,37 | 1,54 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 2,48 | 1,49 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 2,62 | 1,45 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 183,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,78 | 1,40 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 184,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 2,95 | 1,36 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 185,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 3,09 | 1,32 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 186,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 3,20 | 1,29 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 187,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 188,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 3,60 | 1,24 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 189,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 3,80 | 1,21 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 190,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 4,00 | 1,19 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 81,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 82,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 83,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 85,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 86,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 1,76 | 1,97 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 87,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 1,84 | 1,89 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 88,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 89,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 90,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 91,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 79,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 80,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 81,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 82,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 83,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 84,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 85,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 86,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 87,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 88,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 89,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 41,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,48 | 2,36 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 42,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 43,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,76 | 1,88 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 44,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,95 | 1,71 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 45,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,17 | 1,56 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 41,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,53 | 2,24 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 42,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 % | 1,66 | 2,00 | 90,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 43,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,83 | 1,81 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 44,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,02 | 1,65 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 45,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 % | 2,25 | 1,52 | 90,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 40,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,46 | 2,40 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 41,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,59 | 2,13 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 42,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,74 | 1,91 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 43,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,92 | 1,73 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 44,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,14 | 1,58 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 41,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,55 | 2,19 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 42,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,68 | 1,98 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 43,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 % | 1,83 | 1,80 | 90,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 44,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,01 | 1,66 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 45,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 2,23 | 1,54 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,64 | 2,12 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,69 | 2,04 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,64 | 2,11 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,75 | 1,93 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,87 | 1,80 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,02 | 1,69 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 90,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,19 | 1,59 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 91,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 39,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,47 | 2,35 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 46,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,63 | 2,14 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,73 | 1,95 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,87 | 1,82 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 2,16 | 1,60 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 90,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 91,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 46,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −12,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −12,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +12,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 % | 5,20 | 1,14 | 93,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −11,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −11,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +11,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 4,20 | 1,17 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −10,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −10,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +10,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 3,80 | 1,21 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −9,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −9,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +9,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 3,55 | 1,24 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −8,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +8,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 3,40 | 1,28 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −7,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +7,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 3,00 | 1,34 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −6,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,65 | 1,41 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −5,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 2,45 | 1,49 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −4,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −3,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 % | 2,15 | 1,67 | 94 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −2,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 2,02 | 1,76 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,90 | 1,86 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,7 % | 1,73 | 2,09 | 94,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +2 | 2 · Žalgiris Kaunas −2 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +2,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 1,62 | 2,22 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +3,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,55 | 2,31 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +4,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +5,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,38 | 2,85 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +6,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,34 | 2,95 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +7,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −7,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,26 | 3,40 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +8,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −8,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,22 | 3,75 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +9,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −9,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 1,18 | 4,10 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +10,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +10,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −10,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,16 | 4,37 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +11,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +11,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −11,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 1,15 | 4,40 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +12,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +12,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −12,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,14 | 4,72 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +13,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +13,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −13,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,14 | 4,52 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +14,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +14,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −14,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,13 | 4,90 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +15,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +15,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −15,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,9 % | 1,12 | 5,80 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −4,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −4,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −3,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −3,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,45 | 1,48 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −2,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,22 | 1,57 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,64 | 2,10 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +2,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,52 | 2,33 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +3,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,44 | 2,55 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +4,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,40 | 2,69 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +5,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,40 | 2,70 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +6,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +6,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,41 | 2,65 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −4,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −4,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,52 | 1,45 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −3,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −3,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 2,30 | 1,53 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −2,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,69 | 2,02 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,59 | 2,20 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +2,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,50 | 2,37 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +3,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,43 | 2,60 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +4,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,38 | 2,77 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +5,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,37 | 2,82 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −4,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −4,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 3,15 | 1,30 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −3,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −3,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,85 | 1,36 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −2,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,52 | 1,45 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,02 | 1,69 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,66 | 2,07 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +2,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,54 | 2,27 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +3,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,43 | 2,60 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +4,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,34 | 2,95 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +5,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,28 | 3,30 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,77 | 1,92 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,77 | 1,92 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,92 | 1,76 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −1,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,92 | 1,76 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna −0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Virtus Bologna +0,5 | 2 · Žalgiris Kaunas −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)
Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1Virtus Bologna2,52 1,81−28 %
- 2Žalgiris Kaunas1,51 1,97+30,8 %