Baskonia – Real Madrid: kertoimet
Baskonia 86, Real Madrid 104
1. nelj. 19–302. nelj. 27–263. nelj. 23–264. nelj. 17–22Voittaja (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia | 2 · Real Madrid | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 % | 4,15 | 1,22 | 94,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +8 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +8 | 2 · Real Madrid −8 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 180 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Baskonia | X · Tasapeli | 2 · Real Madrid | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 4,40 | 18,65 | 1,24 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia | X · Tasapeli | 2 · Real Madrid | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 3,00 | 21,0 | 1,37 | 90 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia | 2 · Real Madrid | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 2,44 | 1,45 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · 2. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia | 2 · Real Madrid | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 % | 2,34 | 1,46 | 89,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · 3. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia | 2 · Real Madrid | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 2,39 | 1,47 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia | 2 · Real Madrid | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,24 | 1,53 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 164,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,16 | 4,40 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 165,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,18 | 4,15 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 166,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,17 | 4,30 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,20 | 3,90 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 1,22 | 3,70 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 1,24 | 3,50 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 1,27 | 3,30 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 1,30 | 3,10 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,34 | 2,92 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,36 | 3,02 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 % | 1,40 | 2,90 | 94,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 % | 1,44 | 2,74 | 94,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,4 % | 1,49 | 2,57 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,54 | 2,42 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,60 | 2,28 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,66 | 2,16 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,76 | 2,02 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 181 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,82 | 1,95 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 182 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 % | 1,87 | 1,87 | 93,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 183 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 183,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,96 | 1,81 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 184,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,05 | 1,72 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 185,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,16 | 1,65 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 186,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,27 | 1,59 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 187,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 2,37 | 1,53 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 188,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 2,50 | 1,48 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 189,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,68 | 1,43 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 190,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 2,84 | 1,39 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 191,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 3,02 | 1,35 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 192,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 3,05 | 1,32 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 193,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 194,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 3,40 | 1,25 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 195,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 3,57 | 1,23 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 196,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 3,75 | 1,21 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 197,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 4,00 | 1,19 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 198,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 4,10 | 1,18 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 82,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,22 | 3,70 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 1,30 | 3,10 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 86,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 1,42 | 2,60 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 88,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 1,53 | 2,30 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 90,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 1,76 | 1,98 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 91,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 1,88 | 1,88 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 92,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,87 | 1,80 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 94,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 2,10 | 1,62 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 96,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 2,40 | 1,48 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 98,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 2,80 | 1,36 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 43,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,52 | 2,27 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 44,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,65 | 2,02 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 45,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,82 | 1,82 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 46,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,02 | 1,65 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 47,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,26 | 1,52 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 43,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,57 | 2,16 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 44,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,71 | 1,94 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 45,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,87 | 1,77 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 46,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,07 | 1,62 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 47,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,31 | 1,50 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 42,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 % | 1,49 | 2,32 | 90,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 43,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,58 | 2,14 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 44,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,73 | 1,92 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 45,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,91 | 1,74 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 46,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,12 | 1,59 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 47,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 2,39 | 1,47 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 43,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,56 | 2,17 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 44,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,69 | 1,97 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 45,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 1,84 | 1,80 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 46,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,02 | 1,65 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 47,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 2,23 | 1,54 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,59 | 2,22 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,70 | 2,03 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,83 | 1,87 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,98 | 1,74 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 2,15 | 1,62 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 93,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 94,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 1,68 | 2,07 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 95,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 1,80 | 1,91 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 96,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,93 | 1,78 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 97,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 2,09 | 1,66 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 98,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,24 | 1,58 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia −3,5 | 2 · Real Madrid +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 4,60 | 1,15 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia −2,5 | 2 · Real Madrid +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 4,35 | 1,16 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia −1,5 | 2 · Real Madrid +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 4,00 | 1,19 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +1,5 | 2 · Real Madrid −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 3,45 | 1,25 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +2,5 | 2 · Real Madrid −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 3,15 | 1,30 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +3,5 | 2 · Real Madrid −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,97 | 1,34 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +4,5 | 2 · Real Madrid −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 2,70 | 1,41 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +5,5 | 2 · Real Madrid −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 2,47 | 1,48 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +6,5 | 2 · Real Madrid −6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,27 | 1,57 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +7,5 | 2 · Real Madrid −7,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 2,10 | 1,69 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +8,5 | 2 · Real Madrid −8,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,4 % | 1,95 | 1,83 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +9 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +9 | 2 · Real Madrid −9 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +9,5 | 2 · Real Madrid −9,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 % | 1,86 | 1,91 | 94,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +10 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +10 | 2 · Real Madrid −10 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +10,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +10,5 | 2 · Real Madrid −10,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 1,73 | 2,07 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +11,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +11,5 | 2 · Real Madrid −11,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 1,62 | 2,21 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +12,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +12,5 | 2 · Real Madrid −12,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,54 | 2,37 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +13,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +13,5 | 2 · Real Madrid −13,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,46 | 2,54 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +14,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +14,5 | 2 · Real Madrid −14,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +15,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +15,5 | 2 · Real Madrid −15,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,34 | 3,00 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +16,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +16,5 | 2 · Real Madrid −16,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,29 | 3,15 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +17,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +17,5 | 2 · Real Madrid −17,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,24 | 3,50 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +18,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +18,5 | 2 · Real Madrid −18,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,20 | 3,77 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +19,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +19,5 | 2 · Real Madrid −19,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,17 | 4,10 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +20,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Baskonia +20,5 | 2 · Real Madrid −20,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,13 | 4,70 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia −1,5 | 2 · Real Madrid +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 3,10 | 1,30 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +0,5 | 2 · Real Madrid −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,60 | 1,43 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +1,5 | 2 · Real Madrid −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 2,50 | 1,46 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +2,5 | 2 · Real Madrid −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +3,5 | 2 · Real Madrid −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +4,5 | 2 · Real Madrid −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,92 | 1,77 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +5,5 | 2 · Real Madrid −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +6,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +6,5 | 2 · Real Madrid −6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +7,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +7,5 | 2 · Real Madrid −7,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,57 | 2,22 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +8,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +8,5 | 2 · Real Madrid −8,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,49 | 2,42 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +9,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +9,5 | 2 · Real Madrid −9,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,42 | 2,62 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia −0,5 | 2 · Real Madrid +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +0,5 | 2 · Real Madrid −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,45 | 1,48 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +1,5 | 2 · Real Madrid −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,25 | 1,56 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +2,5 | 2 · Real Madrid −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +3,5 | 2 · Real Madrid −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,92 | 1,77 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +4,5 | 2 · Real Madrid −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,79 | 1,90 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +5,5 | 2 · Real Madrid −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,67 | 2,06 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +6,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +6,5 | 2 · Real Madrid −6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,56 | 2,25 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +7,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +7,5 | 2 · Real Madrid −7,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,48 | 2,45 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +8,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Baskonia +8,5 | 2 · Real Madrid −8,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,40 | 2,71 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia −1,5 | 2 · Real Madrid +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,92 | 1,35 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia −0,5 | 2 · Real Madrid +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 2,57 | 1,43 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +0,5 | 2 · Real Madrid −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 2,27 | 1,54 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +1,5 | 2 · Real Madrid −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +2,5 | 2 · Real Madrid −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +3,5 | 2 · Real Madrid −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,67 | 2,05 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +4,5 | 2 · Real Madrid −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +5,5 | 2 · Real Madrid −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,43 | 2,60 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +6,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +6,5 | 2 · Real Madrid −6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 1,32 | 3,00 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +1,5 | 2 · Real Madrid −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,92 | 1,76 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 2. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +2,5 | 2 · Real Madrid −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +1,5 | 2 · Real Madrid −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 3. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +2,5 | 2 · Real Madrid −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +1,5 | 2 · Real Madrid −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Baskonia +2,5 | 2 · Real Madrid −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,76 | 1,95 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)
Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1Baskonia4,10 4,25+3,7 %
- 2Real Madrid1,21 1,22+0,8 %