Lietkabelis Panevėžys – Bàsquet Manresa: kertoimet ja ennuste, keskiviikko 4.11.2026 klo 19.00
Lietkabelis Panevėžys – Bàsquet Manresa,ke 4.11.19.00
Kuka voittaa · kertoimien perusteella10 vedonlyöntiyhtiötä
- 47 % Lietkabelis Panevėžys
- 53 % Bàsquet Manresa
Kerroinvertailu
Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys | 22 · Bàsquet Manresa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 1,98 | 1,77 | 93,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +1,5 | 22 · Bàsquet Manresa −1,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,86 | 1,86 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 169 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys | XX · Tasapeli | 22 · Bàsquet Manresa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,12 | 12,75 | 1,86 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys | XX · Tasapeli | 22 · Bàsquet Manresa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,4 % | 1,99 | 16,0 | 1,80 | 89,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys | XX · Tasapeli | 22 · Bàsquet Manresa | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,5 % | 1,90 | 13,0 | 1,90 | 88,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 157,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 157,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 1,33 | 3,10 | 93,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 158,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 158,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,33 | 3,08 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 159,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 159,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,30 | 3,25 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 160,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 160,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,31 | 3,17 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 161,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 161,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,35 | 2,97 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 162,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 162,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,39 | 2,78 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 163,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 163,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,42 | 2,65 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 164,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 164,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 165,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 165,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,54 | 2,35 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 166,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 166,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 1,59 | 2,25 | 93,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,66 | 2,10 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,71 | 2,02 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,80 | 1,92 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,84 | 1,85 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 171 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 171 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,91 | 1,79 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 172 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 172 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,01 | 1,72 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,12 | 1,65 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 2,23 | 1,58 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,36 | 1,53 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,48 | 1,48 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,61 | 1,44 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 2,76 | 1,40 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 2,95 | 1,35 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 3,15 | 1,32 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 3,15 | 1,31 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan)
Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 81,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 81,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 82,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 82,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 83,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 83,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 1,76 | 2,00 | 93,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,78 | 1,93 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 85,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 85,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 1,86 | 1,87 | 93,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 86,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 86,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 87,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 87,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 88,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 88,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 89,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 89,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 77,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 77,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 78,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 78,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 79,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 79,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 80,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 80,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 81,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 81,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 82,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 82,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 83,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 83,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 84,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 84,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 85,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 85,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 86,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 86,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 87,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 87,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 1,50 | 2,25 | 90 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,47 | 2,35 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)
Kotijoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 2,40 | 1,47 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 1,50 | 2,25 | 90 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika
Kotijoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,35 | 1,47 | 90,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 90,5 (sis. jatkoajan)
Vierasjoukkue yli/alle 90,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 2,40 | 1,47 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika
Vierasjoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −12,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −12,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −12,5 | 22 · Bàsquet Manresa +12,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 6,60 | 1,09 | 93,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −11,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −11,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −11,5 | 22 · Bàsquet Manresa +11,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 6,00 | 1,11 | 93,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −10,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −10,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −10,5 | 22 · Bàsquet Manresa +10,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 % | 5,40 | 1,13 | 93,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −9,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −9,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −9,5 | 22 · Bàsquet Manresa +9,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 % | 4,80 | 1,16 | 93,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −8,5 | 22 · Bàsquet Manresa +8,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,8 % | 4,30 | 1,20 | 93,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −7,5 | 22 · Bàsquet Manresa +7,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 % | 3,50 | 1,27 | 93,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −6,5 | 22 · Bàsquet Manresa +6,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 3,20 | 1,32 | 93,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −5,5 | 22 · Bàsquet Manresa +5,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 2,92 | 1,36 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −4,5 | 22 · Bàsquet Manresa +4,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 2,57 | 1,45 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −3,5 | 22 · Bàsquet Manresa +3,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 2,38 | 1,51 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −2,5 | 22 · Bàsquet Manresa +2,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −1,5 | 22 · Bàsquet Manresa +1,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,12 | 1,65 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +1 | 22 · Bàsquet Manresa −1 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +2 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +2 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +2 | 22 · Bàsquet Manresa −2 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +2,5 | 22 · Bàsquet Manresa −2,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,76 | 1,97 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +3,5 | 22 · Bàsquet Manresa −3,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,66 | 2,10 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +4,5 | 22 · Bàsquet Manresa −4,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,56 | 2,29 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +5,5 | 22 · Bàsquet Manresa −5,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,47 | 2,51 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +6,5 | 22 · Bàsquet Manresa −6,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,40 | 2,77 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +7,5 | 22 · Bàsquet Manresa −7,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,37 | 2,85 | 92,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +8,5 | 22 · Bàsquet Manresa −8,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 1,30 | 3,30 | 93,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +9,5 | 22 · Bàsquet Manresa −9,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +10,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +10,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +10,5 | 22 · Bàsquet Manresa −10,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 1,19 | 4,40 | 93,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +11,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +11,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +11,5 | 22 · Bàsquet Manresa −11,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,8 % | 1,16 | 4,90 | 93,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +12,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +12,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +12,5 | 22 · Bàsquet Manresa −12,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 % | 1,13 | 5,40 | 93,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +13,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +13,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +13,5 | 22 · Bàsquet Manresa −13,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 1,11 | 6,00 | 93,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +14,5 (sis. jatkoajan)
Pistetasoitus +14,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +14,5 | 22 · Bàsquet Manresa −14,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 1,09 | 6,60 | 93,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika
Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −2,5 | 22 · Bàsquet Manresa +2,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika
Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −1,5 | 22 · Bàsquet Manresa +1,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,20 | 1,58 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −0,5 · 1. puoliaika
Pistetasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −0,5 | 22 · Bàsquet Manresa +0,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,02 | 1,69 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika
Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +0,5 | 22 · Bàsquet Manresa −0,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika
Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +1,5 | 22 · Bàsquet Manresa −1,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika
Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +2,5 | 22 · Bàsquet Manresa −2,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,59 | 2,20 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +3,5 · 1. puoliaika
Pistetasoitus +3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +3,5 | 22 · Bàsquet Manresa −3,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,55 | 2,27 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +4,5 · 1. puoliaika
Pistetasoitus +4,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +4,5 | 22 · Bàsquet Manresa −4,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −2,5 · 2. puoliaika
Pistetasoitus −2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −2,5 | 22 · Bàsquet Manresa +2,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −1,5 · 2. puoliaika
Pistetasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −1,5 | 22 · Bàsquet Manresa +1,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −0,5 · 2. puoliaika
Pistetasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −0,5 | 22 · Bàsquet Manresa +0,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,97 | 1,73 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +0,5 · 2. puoliaika
Pistetasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +0,5 | 22 · Bàsquet Manresa −0,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +1,5 · 2. puoliaika
Pistetasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +1,5 | 22 · Bàsquet Manresa −1,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +2,5 · 2. puoliaika
Pistetasoitus +2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +2,5 | 22 · Bàsquet Manresa −2,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +3,5 · 2. puoliaika
Pistetasoitus +3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +3,5 | 22 · Bàsquet Manresa −3,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −0,5 · 1. neljännes
Pistetasoitus −0,5 · 1. neljännes: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys −0,5 | 22 · Bàsquet Manresa +0,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,05 | 1,67 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +0,5 · 1. neljännes
Pistetasoitus +0,5 · 1. neljännes: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +0,5 | 22 · Bàsquet Manresa −0,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +1,5 · 1. neljännes
Pistetasoitus +1,5 · 1. neljännes: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +1,5 | 22 · Bàsquet Manresa −1,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +2,5 · 1. neljännes
Pistetasoitus +2,5 · 1. neljännes: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · Lietkabelis Panevėžys +2,5 | 22 · Bàsquet Manresa −2,5 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,61 | 2,15 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)
Kertoimien avautumisesta · 11 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- Lietkabelis Panevėžys2,00 → 2,00Ennallaan
- Bàsquet Manresa1,73 → 1,78+2,6 %
Ennakkoyhteenveto
DatastammeKertoimien mukaan suosikki on Bàsquet Manresa: voiton todennäköisyys 53 %.
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko, viimeisimmät tulokset ja keskikertoimet (10 vedonlyöntiyhtiötä).
Ottelun tiedot
- Alkamisaika
- ke 4.11. · 19.00
Keskinäiset ottelut
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.