Su Lavovi – MRK Loznica: kertoimet
Ottelun lopputulos
| Vetokohde | 1 · Su Lavovi | X · Tasapeli | 2 · MRK Loznica | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,93 | 6,85 | 2,30 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 59,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,5
| Vetokohde | 1 · Su Lavovi | 2 · MRK Loznica | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 % | 1,85 | 1,74 | 89,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,43 | 1,08 | 1,70 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Su Lavovi | X · Tasapeli | 2 · MRK Loznica | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 % | 1,95 | 7,75 | 2,15 | 90,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa
| Vetokohde | 1 · Su Lavovi | 2 · MRK Loznica | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 29,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 29,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 30,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 2,02 | 1,72 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 29,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · Su Lavovi | 2 · MRK Loznica | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 % | 1,87 | 1,71 | 89,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Su Lavovi | 2 · MRK Loznica | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · 1X2
Ottelun alkuun asti · 6 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1Su Lavovi1,85 1,93+4,6 %
- XTasapeli8,60 6,85−20,3 %
- 2MRK Loznica2,25 2,30+2,2 %