Chance Liga 2026/27: kertoimet kaikkiin otteluihin
Tšekki·2026/27·16 joukkuetta
Tšekki·2026/27·16 joukkuetta
Kauden alku · 25.7.
- maalia per ottelu
- 2,75
- tasapelejä
- 24 %
- keskimääräinen palautus · 06.06
- 92,4 %
Tänään, 4.11.
Keskikertoimet
| Ottelu | 1X2 | Yli/Alle 2,5 | Mol. maalaa | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Yli | Alle | Kyllä | Ei | |
| 19.00Artis BrnoBohemians | Artis Brno: 2,55 | Tasapeli: 3,35 | Bohemians: 2,57 | Yli: 1,73 | Alle: 2,00 | Kyllä: 1,60 | Ei: 2,20 |
Lauantai 7.11.
| Ottelu | 1X2 | Yli/Alle 2,5 | Mol. maalaa | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Yli | Alle | Kyllä | Ei | |
| la 16.00Hradec KrálovéSigma Olomouc | Hradec Králové: 2,32 | Tasapeli: 3,37 | Sigma Olomouc: 2,81 | Yli: 1,80 | Alle: 1,91 | Kyllä: 1,65 | Ei: 2,10 |
| la 16.00Slovan LiberecBohemians | Slovan Liberec: 1,63 | Tasapeli: 3,80 | Bohemians: 4,80 | Yli: 1,78 | Alle: 1,92 | Kyllä: 1,80 | Ei: 1,90 |
| la 16.00ZlínSlovácko | Zlín: 2,55 | Tasapeli: 3,20 | Slovácko: 2,67 | Yli: 1,92 | Alle: 1,78 | Kyllä: 1,71 | Ei: 2,00 |
| la 19.00Zbrojovka BrnoBaník Ostrava | Zbrojovka Brno: 2,02 | Tasapeli: 3,40 | Baník Ostrava: 3,40 | Yli: 1,78 | Alle: 1,95 | Kyllä: 1,66 | Ei: 2,07 |
Sunnuntai 8.11.
| Ottelu | 1X2 | Yli/Alle 2,5 | Mol. maalaa | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Yli | Alle | Kyllä | Ei | |
| su 14.00TeplicePardubice | Teplice: 2,40 | Tasapeli: 3,31 | Pardubice: 2,74 | Yli: 1,77 | Alle: 1,95 | Kyllä: 1,62 | Ei: 2,15 |
| su 16.00JablonecMladá Boleslav | Jablonec: 1,92 | Tasapeli: 3,57 | Mladá Boleslav: 3,55 | Yli: 1,68 | Alle: 2,07 | Kyllä: 1,60 | Ei: 2,17 |
| su 16.00Slavia PrahaArtis Brno | Slavia Praha: 1,13 | Tasapeli: 7,50 | Artis Brno: 15,0 | Yli: 1,34 | Alle: 3,00 | Kyllä: 2,10 | Ei: 1,65 |
| su 19.00Viktoria PlzeňSparta Praha | Viktoria Plzeň: 2,41 | Tasapeli: 3,50 | Sparta Praha: 2,62 | Yli: 1,62 | Alle: 2,17 | Kyllä: 1,46 | Ei: 2,52 |