Mladá Boleslav – Teplice: kokoonpanot
Kokoonpanot
- 42 V. Vorel, Arvosana 7,1
- 11 M. Hybš, Arvosana 7,7
- 3 M. Králik, Arvosana 7,8
- 44 O. Karafiát, Arvosana 7,9
- 32 F. Matoušek, Arvosana 7,3, Keltainen kortti
- 76 Jan Zíka, Arvosana 8,3, Maali, Vaihdettu pois
- 19 D. Kozel, Arvosana 6,7
- 21 M. Šubert, Arvosana 6,6, Vaihdettu pois
- 28 D. Langhamer, Arvosana 7,6, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
- 20 S. John, Arvosana 6,7, Vaihdettu pois
- 23 J. Klíma, Arvosana 6,4, Vaihdettu pois
- 29 M. Trmal, Arvosana 6,6
- 25 M. Riznič, Arvosana 7,1
- 28 D. Večerka, Arvosana 6,6
- 4 O. Vientiess, Arvosana 7,1
- 3 J. Švanda, Arvosana 7,0
- 35 M. Radosta, Arvosana 5,7, Vaihdettu pois
- 23 L. Mareček, Arvosana 6,4
- 8 J. Fortelný, Arvosana 6,7, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
- 37 D. Mareček, Arvosana 6,2, Vaihdettu pois
- 11 M. Kozák, Arvosana 6,4, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
- 17 John Auta, Arvosana 6,6, Vaihdettu pois
Kokoonpanot
Teplice
Käyttämättömät vaihtopelaajat
Pelaajatilastot
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mladá Boleslav | ||||||||||||||
| 42V. Vorel | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 | 85 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 11M. Hybš | 90 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | 86 % | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 3M. Králik | 90 | 7,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 102 | 88 % | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 44O. Karafiát | 90 | 7,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 76 | 93 % | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 32F. Matoušek | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 | 98 % | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 76Jan Zíka | 73 | 8,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 41 | 88 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 19D. Kozel | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 41 | 78 % | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 21M. Šubert | 67 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 86 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 28D. Langhamer | 85 | 7,6 | 0 | 1 | 2 | 0 | 36 | 86 % | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 20S. John | 85 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 83 % | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 23J. Klíma | 73 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 57 % | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 13D. Donát | 17 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 80 % | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 49J. Kolářík | 23 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 92 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9L. Letenay | 17 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17F. Špatenka | 5 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 67 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26M. Zachoval | 5 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Teplice | ||||||||||||||
| 29M. Trmal | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 84 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 25M. Riznič | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 88 % | 4 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 28D. Večerka | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 | 93 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4O. Vientiess | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | 85 % | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 3J. Švanda | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 44 | 89 % | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 35M. Radosta | 59 | 5,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 32 | 69 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23L. Mareček | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 52 | 88 % | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 8J. Fortelný | 59 | 6,7 | 0 | 0 | 5 | 1 | 34 | 79 % | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 37D. Mareček | 65 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 67 % | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 11M. Kozák | 79 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 90 % | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 17John Auta | 79 | 6,6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 20 | 75 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 14Ladislav Krejčí I | 11 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19R. Jukl | 31 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 83 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 21I. Hopi | 31 | 6,1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 13 | 77 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 12M. Čermák | 25 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 67 % | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 33T. Zlatohlávek | 11 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |