Zlín – Hradec Králové: kokoonpanot
Kokoonpanot
- 17 S. Dostál, Arvosana 5,9
- 22 M. Fukala, Arvosana 6,2, Keltainen kortti
- 24 J. Černín, Arvosana 6,2
- 3 Jiří Štefan
- 35 O. Kukučka, Arvosana 6,7
- 39 A. Křapka, Arvosana 6,2, Keltainen kortti
- 23 M. Kopečný, Kapteeni, Arvosana 6,3, Vaihdettu pois
- 8 D. Machalík, Arvosana 6,9, Maali, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
- 5 K. Penkevics, Arvosana 6,6, Vaihdettu pois
- 82 M. Pišoja, Arvosana 6,2, Vaihdettu pois
- 9 D. Šmiga, Arvosana 6,2
- 12 A. Zadražil, Arvosana 7,8
- 2 D. Ludvíček, Arvosana 6,6
- 25 F. Čech, Arvosana 7,3
- 5 F. Čihák, Arvosana 8,2
- 7 J. Uhrinčať, Arvosana 7,3
- 27 D. Trubač, Arvosana 6,3, Vaihdettu pois
- 19 T. Slončík, Arvosana 8,0, Maali, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
- 11 S. Dancák, Arvosana 6,9, Vaihdettu pois
- 16 V. Darida, Kapteeni, Arvosana 7,7
- 10 M. van Buren, Arvosana 6,2, Vaihdettu pois
- 70 T. Čvančara, Arvosana 7,2, Maali
Kokoonpanot
Zlín
Avauskokoonpano
- 3Jiří Štefan
Käyttämättömät vaihtopelaajat
Hradec Králové
Käyttämättömät vaihtopelaajat
Pelaajatilastot
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlín | ||||||||||||||
| 17S. Dostál | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 39 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 22M. Fukala | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 16 | 75 % | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 24J. Černín | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 67 % | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 35O. Kukučka | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 43 % | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 39A. Křapka | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 59 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 23M. KopečnýC | 68 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 73 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8D. Machalík | 68 | 6,9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 13 | 69 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 5K. Penkevics | 10 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 75 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 82M. Pišoja | 80 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 59 % | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9D. Šmiga | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 38 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 26M. Cupák | 22 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 91 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11A. Gaži | 10 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10S. Petruța | 80 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 78 % | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 88T. Poznar | 22 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50 % | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 20F. Appiah | 22 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 63 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Hradec Králové | ||||||||||||||
| 12A. Zadražil | 90 | 7,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 89 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 2D. Ludvíček | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 41 | 85 % | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 25F. Čech | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 | 91 % | 1 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 5F. Čihák | 90 | 8,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 69 | 97 % | 0 | 3 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| 7J. Uhrinčať | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 | 89 % | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 27D. Trubač | 80 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 48 | 90 % | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 19T. Slončík | 89 | 8,0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 42 | 76 % | 0 | 4 | 0 | 11 | 0 | 1 |
| 11S. Dancák | 79 | 6,9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 50 | 90 % | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 16V. DaridaC | 90 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 | 79 % | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 10M. van Buren | 66 | 6,2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 21 | 81 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 70T. Čvančara | 90 | 7,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 24 | 71 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 3F. Mielke | 10 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 24A. Umar | 24 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 63 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9M. Valenta | 11 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 91 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 58A. Vlkanova | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |