Hradec Králové – Jablonec: kokoonpanot
Kokoonpanot
- 12 A. Zadražil, Arvosana 7,4
- 25 F. Čech, Arvosana 6,4, Vaihdettu pois
- 4 T. Petrášek, Arvosana 6,5
- 7 J. Uhrinčať, Arvosana 6,5
- 26 D. Horák, Arvosana 7,4
- 11 S. Dancák, Arvosana 6,8
- 16 V. Darida, Arvosana 6,5, Vaihdettu pois
- 2 D. Ludvíček, Arvosana 6,3, Vaihdettu pois
- 19 T. Slončík, Arvosana 5,5, Vaihdettu pois
- 70 T. Čvančara, Arvosana 7,6, Maali, Keltainen kortti
- 17 O. Mihálik, Arvosana 6,2, Vaihdettu pois
- 99 K. Mihelak, Arvosana 6,9
- 20 J. Sláma, Arvosana 6,5
- 57 F. Novák, Arvosana 7,2
- 4 N. Tekijaški, Arvosana 7,0
- 18 M. Cedidla, Arvosana 6,9, Vaihdettu pois
- 13 R. Sedláček, Arvosana 7,0
- 25 S. Nebyla, Arvosana 8,2, Maali ×2, Vaihdettu pois
- 36 G. Kuol, Arvosana 6,2, Vaihdettu pois
- 8 F. Zorvan, Arvosana 6,5, Vaihdettu pois
- 7 V. Tchanturishvili, Arvosana 6,6
- 9 A. Růsek, Arvosana 7,0, Vaihdettu pois
Kokoonpanot
Jablonec
Käyttämättömät vaihtopelaajat
Pelaajatilastot
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hradec Králové | ||||||||||||||
| 12A. Zadražil | 90 | 7,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 91 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 25F. Čech | 63 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | 96 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4T. Petrášek | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 71 | 89 % | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 7J. Uhrinčať | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 68 | 88 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 26D. Horák | 90 | 7,4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 44 | 91 % | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 11S. Dancák | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 52 | 88 % | 2 | 6 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 16V. Darida | 80 | 6,5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 48 | 90 % | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2D. Ludvíček | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 80 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 19T. Slončík | 54 | 5,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 20 | 65 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 70T. Čvančara | 90 | 7,6 | 1 | 0 | 4 | 1 | 11 | 55 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 17O. Mihálik | 54 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 85 % | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 10M. van Buren | 36 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 60 % | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 9M. Valenta | 27 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 94 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 24A. Umar | 36 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 80 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 27D. Trubač | 10 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 82 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 30J. Chvátal | 45 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 93 % | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Jablonec | ||||||||||||||
| 99K. Mihelak | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 95 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 20J. Sláma | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 64 % | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 57F. Novák | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 66 | 86 % | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 4N. Tekijaški | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 64 | 89 % | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 18M. Cedidla | 67 | 6,9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 42 | 86 % | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 13R. Sedláček | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 | 92 % | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 25S. Nebyla | 86 | 8,2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 20 | 85 % | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 36G. Kuol | 67 | 6,2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 70 % | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 8F. Zorvan | 67 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 21 | 81 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 7V. Tchanturishvili | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 32 | 91 % | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 9A. Růsek | 77 | 7,0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 25 | 92 % | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 17S. Alioum | 23 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 60 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 24D. Hollý | 23 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 67 % | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 6N. Okeke | 13 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 63 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 21M. Polidar | 4 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 67 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 15D. Pavlović | 23 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |