Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos

Ottelun lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %3,803,301,8590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5

Yli/Alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,961,7492,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin

Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,851,8592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa

Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 %2,771,3490,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5

Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,871,8292,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,2 %4,302,122,4790,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 %4,002,422,2590,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus

Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,761,271,2292 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92 %1,501,501,1992 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,551,451,1991,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %2,401,4590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %2,501,4089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5

Yli/Alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,058,5093,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,75

Yli/Alle 0,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %1,078,0094,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1

Yli/Alle 1: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,076,4091,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,25

Yli/Alle 1,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94 %1,204,3394 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5

Yli/Alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,313,1092,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,75

Yli/Alle 1,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,382,7792,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2

Yli/Alle 2: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,502,3992,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,25

Yli/Alle 2,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,742,0093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,75

Yli/Alle 2,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %2,251,5792,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3

Yli/Alle 3: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %2,711,3891,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,25

Yli/Alle 3,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 %2,771,3590,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5

Yli/Alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %3,401,2691,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,75

Yli/Alle 3,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 %4,201,2294,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4

Yli/Alle 4: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %5,401,1091,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,25

Yli/Alle 4,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %6,331,1194,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5

Yli/Alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %6,671,0892,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,75

Yli/Alle 4,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %8,001,0794,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5

Yli/Alle 5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %11,01,0394,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5

Yli/Alle 5,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 %13,01,0294,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5

Yli/Alle 6,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,4 %27,01,0197,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,382,8092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %2,821,3792,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %6,801,0792,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,6 %18,01,0195,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,253,5092,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %2,201,5992,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %4,701,1592,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %11,01,0293,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,4 %27,01,0197,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5

Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,512,3792,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5

Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %3,401,2691,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5

Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %8,601,0492,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5

Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,1 %25,01,0197,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %2,401,4590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 %8,001,0391,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5

Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,194,0091,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5

Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,971,7392,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5

Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %4,001,2092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5

Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %8,601,0492,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 4,5

Vierasjoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,4 %21,01,0196,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,801,8090 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 %5,001,1090,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 %4,801,1794,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %3,201,2589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5

Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %8,401,0593,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1

Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,1 %7,001,1095,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75

Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %4,751,1592,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5

Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %3,751,2292,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25

Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %3,121,2991,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25

Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,171,5791,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75

Aasialainen tasoitus +0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %1,652,0791,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1

Aasialainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %1,432,5591,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,25

Aasialainen tasoitus +1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 %1,502,5093,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5

Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %1,283,2591,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,75

Aasialainen tasoitus +1,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,243,6092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2

Aasialainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,8 %1,116,5094,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2,25

Aasialainen tasoitus +2,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 %1,106,5094,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2,5

Aasialainen tasoitus +2,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,106,2593,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +3,5

Aasialainen tasoitus +3,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 %1,049,0093,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 %13,01,0193,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %4,001,1689,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 %1,462,3289,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,065,9089,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 %10,01,0191,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %3,651,1989,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %1,542,1589,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %1,095,0089,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički Niš2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 %1,0113,093,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2

Eurooppalainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 %23,08,901,0590,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1

Eurooppalainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 86,6 %8,504,601,2286,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1

Eurooppalainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 86,6 %1,803,333,3286,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2

Eurooppalainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 86,5 %1,235,026,9586,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +3

Eurooppalainen tasoitus +3: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 %1,078,7517,090,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Radnički NišX · Tasapeli2 · Železničar PančevoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %1,503,207,5089,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Oikea lopputulos

Oikea lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde0-00-10-100-110-20-30-40-50-60-70-80-91-01-11-101-21-31-41-51-61-71-81-910-010-111-02-02-12-22-32-42-52-62-72-82-93-03-13-23-33-43-53-63-73-84-04-14-24-34-44-54-64-75-05-15-25-35-45-55-66-06-16-26-36-46-57-07-17-27-37-48-08-18-28-39-09-19-2Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 66,8 %9,006,50401,0401,07,9014,036,0100,0200,0250,0401,0401,010,06,30401,08,1015,037,0100,0200,0275,0501,0501,0401,0401,0401,020,013,015,029,070,0150,0250,0275,0401,0401,060,039,050,075,0150,0225,0275,0300,0401,0150,0125,0125,0187,5237,5287,5501,0501,0250,0225,0250,0275,0300,0501,0401,0300,0300,0300,0300,0401,0401,0401,0501,0501,0401,0401,0401,0401,0401,0401,0401,0401,0401,066,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Puoliaika/lopputulos

Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1/1 · Koti/Koti1/X · Koti/Tasapeli1/2 · Koti/VierasX/1 · Tasapeli/KotiX/X · Tasapeli/TasapeliX/2 · Tasapeli/Vieras2/1 · Vieras/Koti2/X · Vieras/Tasapeli2/2 · Vieras/VierasPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 79,9 %6,3514,025,58,054,954,6545,013,02,9179,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2

Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Radnički Niš3,90 3,82kerroin laskenut−1,9 %
  • XTasapeli3,40 3,35kerroin laskenut−1,5 %
  • 2Železničar Pančevo1,87 1,89kerroin noussut+1,3 %