Ottelun yhteenveto
DatastammeLopputulos: Holstein Kiel 0 – 0 Hertha BSC.
| Tilasto | Holstein Kiel | Hertha BSC |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Lopputulos: Holstein Kiel 0 – 0 Hertha BSC.
| Tilasto | Holstein Kiel | Hertha BSC |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Pallonhallinta: Holstein Kiel 43 %, Hertha BSC 57 %
Odotetut maalit: Holstein Kiel 0,51, Hertha BSC 1,66
Laukaukset: Holstein Kiel 6, Hertha BSC 15
Laukaukset maalia kohti: Holstein Kiel 3, Hertha BSC 7
Kulmapotkut: Holstein Kiel 1, Hertha BSC 6
Syötöt: Holstein Kiel 350, Hertha BSC 461
Maalivahtipeli
Torjunnat: Holstein Kiel 6, Hertha BSC 3
Kurinalaisuus
Rikkeet: Holstein Kiel 18, Hertha BSC 14
Paitsiot: Holstein Kiel 2, Hertha BSC 2
Keltaiset kortit: Holstein Kiel 2, Hertha BSC 2
Punaiset kortit: Holstein Kiel 0, Hertha BSC 0
Käyttämättömät vaihtopelaajat
| Pelaaja | Min | Arv. | Lauk. | Kohti | xG | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holstein Kiel | |||||||||||||
| 1T. Weiner | 90 | 7,9 | 0 | 0 | – | 73 | 64 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| 40Leon Parduzi | 90 | 7,3 | 0 | 0 | – | 31 | 90 % | 1 | 4 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 5N. Madsen | 90 | 6,2 | 0 | 0 | – | 51 | 84 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4S. Schonlau | 50 | 6,4 | 0 | 0 | – | 38 | 89 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 32H. Sekine | 90 | 6,6 | 0 | 0 | – | 27 | 78 % | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 10J. Therkelsen | 82 | 5,9 | 1 | 0 | 0,04 | 16 | 69 % | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 43T. Wiese | 64 | 6,3 | 0 | 0 | – | 6 | 100 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 28J. Meffert | 90 | 6,0 | 0 | 0 | – | 36 | 81 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 8G. Balzi | 64 | 6,4 | 1 | 0 | 0,07 | 12 | 67 % | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 20A. Kaprálik | 82 | 6,4 | 1 | 1 | 0,29 | 8 | 63 % | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 19P. Harres | 90 | 6,5 | 3 | 2 | 0,11 | 8 | 38 % | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 11G. de Regt | 26 | 6,5 | 0 | 0 | – | 6 | 33 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9G. Kvilitaia | 8 | 6,6 | 0 | 0 | – | 5 | 80 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 44Mark Richter Monserrat | 8 | 6,9 | 0 | 0 | – | 3 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27I. Ugoh | 26 | 6,7 | 0 | 0 | – | 7 | 71 % | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 26D. Zec | 40 | 6,1 | 0 | 0 | – | 23 | 87 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Hertha BSC | |||||||||||||
| 35M. Gersbeck | 90 | 7,4 | 0 | 0 | – | 28 | 86 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 42D. Zeefuik | 90 | 6,0 | 1 | 0 | 0,05 | 38 | 66 % | 0 | 2 | 1 | 10 | 0 | 1 |
| 27N. Kolbe | 90 | 6,8 | 1 | 0 | 0,07 | 72 | 83 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 44L. Gechter | 90 | 7,4 | 0 | 0 | – | 82 | 88 % | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2J. Eitschberger | 69 | 5,9 | 0 | 0 | – | 22 | 55 % | 1 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 8K. Sessa | 90 | 6,4 | 2 | 1 | 0,05 | 49 | 78 % | 0 | 5 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 30P. Seguin | 90 | 7,2 | 1 | 0 | 0,05 | 74 | 93 % | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 7J. Brekalo | 90 | 6,5 | 1 | 0 | 0,03 | 41 | 56 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23J. Þorsteinsson | 76 | 6,9 | 1 | 0 | 0,06 | 14 | 64 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 19O. Adewumi | 89 | 6,5 | 3 | 3 | 0,46 | 14 | 64 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 17S. Grønning | 69 | 6,2 | 2 | 1 | 0,38 | 9 | 78 % | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 22M. Pedersen | 21 | 6,3 | 1 | 0 | 0,16 | 11 | 82 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 18L. Schuler | 21 | 6,6 | 2 | 2 | 0,36 | 4 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 33S. Gouram | 1 | 6,4 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20Farid Alfa-Ruprecht | 14 | 6,8 | 0 | 0 | – | 4 | 75 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.
Vire