Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos

Ottelun lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %3,153,452,1793,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5

Yli/Alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,702,0292,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin

Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,592,2092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa

Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %2,301,5592,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25

Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,881,8392,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %3,552,272,6791,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %3,302,572,4791,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus

Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 %1,641,281,3293,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %1,451,451,2591,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 %1,501,401,2591,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,2 %2,161,5590,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %2,151,5690,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5

Yli/Alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 %1,0310,093,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,75

Yli/Alle 0,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 %1,086,6792,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1

Yli/Alle 1: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,058,2393,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,25

Yli/Alle 1,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,145,0092,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5

Yli/Alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,213,9092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,75

Yli/Alle 1,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %1,253,3390,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2

Yli/Alle 2: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,313,0191,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,25

Yli/Alle 2,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %1,522,3291,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,75

Yli/Alle 2,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,921,8092,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3

Yli/Alle 3: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %2,201,5992,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,25

Yli/Alle 3,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %2,451,4791,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5

Yli/Alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %2,721,3992,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,75

Yli/Alle 3,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %3,201,2790,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4

Yli/Alle 4: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %4,271,1892,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,25

Yli/Alle 4,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 %5,001,1593,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5

Yli/Alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %4,921,1492,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,75

Yli/Alle 4,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 %6,501,0993,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5

Yli/Alle 5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 %8,251,0693,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5

Yli/Alle 5,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %8,851,0493,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5

Yli/Alle 6,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,6 %18,01,0195,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,323,1593 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %2,501,4792,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %5,571,1091,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,4 %14,51,0194,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,194,1092,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,921,7792,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %3,851,2292,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %8,501,0493,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,1 %20,01,0196,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5

Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,303,1492,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5

Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %2,461,4792,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5

Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %5,721,1092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5

Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 %14,01,0194,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 4,5

Kotijoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 98,4 %37,51,0198,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %2,001,6590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 %5,501,0890,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 %12,01,0193,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 %1,821,8591,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %4,901,1492,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %11,01,0192,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5

Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,184,2292,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5

Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,921,7792,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5

Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %3,941,2192,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5

Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %8,401,0492,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 4,5

Vierasjoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,1 %20,01,0196,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,701,9089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %4,091,1489,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %11,01,0192,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %1,602,2092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %3,751,2392,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 %8,751,0392,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %3,601,2592,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %2,601,3789,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5

Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %6,001,0992,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,25

Aasialainen tasoitus −1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,4 %4,601,1491,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1

Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %5,111,1392,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75

Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 %3,671,2090,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5

Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %3,051,3493,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25

Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %2,601,4191,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5

Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,652,1092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75

Aasialainen tasoitus +0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,482,4592,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1

Aasialainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,313,1592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,25

Aasialainen tasoitus +1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 %1,253,3591 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5

Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,223,9092,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,75

Aasialainen tasoitus +1,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %1,144,6591,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2

Aasialainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,9 %1,087,2093,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2,5

Aasialainen tasoitus +2,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,057,4092 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %9,101,0190,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %3,251,2489,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %2,651,3689,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,602,1191,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %1,412,4789,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,75 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,253,4091,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %1,056,2089,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 %7,301,0390,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %3,051,2789,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,8 %2,471,4189,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,652,0391,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 %1,462,3289,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,75 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,293,0791,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC Voluntari2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,085,3589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −3

Eurooppalainen tasoitus −3: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,2 %27,010,621,0189,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2

Eurooppalainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %19,09,621,0892,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1

Eurooppalainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,3 %6,574,751,3289,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1

Eurooppalainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89 %1,693,823,6989 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2

Eurooppalainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,1 %1,216,178,0090,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +3

Eurooppalainen tasoitus +3: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,3 %1,059,0016,589,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +4

Eurooppalainen tasoitus +4: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %1,0111,3727,089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %13,54,501,2591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,453,607,0090,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +2 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92 %1,088,1027,092 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %10,04,401,3091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,483,706,2590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +2 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · FC VoluntariX · Tasapeli2 · Farul ConstanțaPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %1,117,2519,091,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Oikea lopputulos

Oikea lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde0-00-10-100-110-20-30-40-50-60-70-80-91-01-11-101-21-31-41-51-61-71-81-910-010-111-02-02-12-22-32-42-52-62-72-82-93-03-13-23-33-43-53-63-73-84-04-14-24-34-44-54-64-75-05-15-25-35-45-55-66-06-16-26-36-46-57-07-17-27-37-48-08-18-28-39-09-19-2Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 66,3 %12,08,50401,0501,011,019,045,0125,0225,0275,0401,0401,011,06,30401,08,5015,036,0100,0200,0275,0501,0401,0401,0401,0401,017,010,011,023,055,0125,0225,0275,0388,5401,038,024,030,045,0100,0200,0275,0300,0501,0100,070,081,0125,0187,5250,0301,0501,0200,0175,0175,0225,0275,0301,0401,0275,0250,0275,0301,0501,0501,0325,0300,0300,0351,0401,0401,0401,0401,0501,0401,0401,0401,066,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Puoliaika/lopputulos

Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1/1 · Koti/Koti1/X · Koti/Tasapeli1/2 · Koti/VierasX/1 · Tasapeli/KotiX/X · Tasapeli/TasapeliX/2 · Tasapeli/Vieras2/1 · Vieras/Koti2/X · Vieras/Tasapeli2/2 · Vieras/VierasPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 83,5 %5,2513,525,57,505,605,5534,512,753,4083,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pariton/Parillinen

Pariton/Parillinen: keskikertoimet
VetokohdeParitonParillinenPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %2,011,7894,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2

Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1FC Voluntari3,10 3,17kerroin noussut+2,4 %
  • XTasapeli2,96 3,45kerroin noussut+16,6 %
  • 2Farul Constanța2,25 2,17kerroin laskenut−3,3 %