Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos

Ottelun lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 %2,153,303,3093,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5

Yli/Alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,951,7792,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin

Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,741,9692,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa

Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,542,3593 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25

Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,801,9292,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 %2,732,133,7590,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %2,522,453,4591,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus

Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,311,291,6493,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,221,501,4591,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,221,451,5091,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 %1,542,1790,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 %1,532,2090,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5

Yli/Alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,058,1593 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,75

Yli/Alle 0,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,076,7592,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1

Yli/Alle 1: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,076,9593,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,25

Yli/Alle 1,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %1,174,2091,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5

Yli/Alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %1,293,2091,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,75

Yli/Alle 1,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,372,8292,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2

Yli/Alle 2: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,482,4992,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,25

Yli/Alle 2,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,742,0093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,75

Yli/Alle 2,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %2,221,6093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3

Yli/Alle 3: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %2,711,4192,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,25

Yli/Alle 3,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %2,951,3391,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5

Yli/Alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %3,301,2992,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,75

Yli/Alle 3,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %4,101,1992,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4

Yli/Alle 4: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %5,601,1192,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,25

Yli/Alle 4,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 %6,331,1093,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5

Yli/Alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %6,201,0992,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5

Yli/Alle 5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %10,251,0393,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5

Yli/Alle 5,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 %12,01,0294 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5

Yli/Alle 6,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,2 %25,51,0197,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,392,7692,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %2,771,3992,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %6,851,0792,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,8 %18,51,0195,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,243,6292,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %2,151,6292,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %4,571,1592,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 %11,01,0394,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5

Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,233,6792,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5

Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %2,131,6292,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5

Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %4,571,1692,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5

Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 %11,01,0394,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,801,8090 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %4,501,1289,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %11,01,0192,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 %1,702,0292,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 %4,201,1992,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 %9,601,0292,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5

Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,372,7892,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5

Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %2,821,3692 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5

Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %6,851,0792,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5

Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,6 %18,01,0195,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 4,5

Vierasjoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 99 %50,01,0199 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %2,201,5590,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,5 %7,001,0490,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92 %1,981,7292 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %5,601,1192,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %11,51,0192,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 %4,201,2093,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,8 %2,901,3089,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −2,5

Aasialainen tasoitus −2,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %8,101,0492,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −2

Aasialainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 %7,601,0894,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,75

Aasialainen tasoitus −1,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %4,901,1291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5

Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %3,951,2192,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,25

Aasialainen tasoitus −1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %3,401,2490,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1

Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %3,151,3092 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75

Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %2,401,4991,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5

Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %2,071,6993 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25

Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,372,7291,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5

Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,323,1593 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75

Aasialainen tasoitus +0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,6 %1,203,7090,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1

Aasialainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,125,3792,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,25

Aasialainen tasoitus +1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,134,9592,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5

Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,086,7093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2,5

Aasialainen tasoitus +2,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,0211,093,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,2 %6,801,0490,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %3,701,2191,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %2,601,3789,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %2,251,5391,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,412,6091,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %1,223,4089,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,75 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %1,184,2092,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,0110,091,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90 %5,651,0790 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %3,001,3090,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 %2,371,4489,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %1,961,6990,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,442,4891,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %1,253,1589,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,75 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %1,223,7592,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul Ploiești2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,6 %1,028,1090,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −4

Eurooppalainen tasoitus −4: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %34,013,01,0191,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −3

Eurooppalainen tasoitus −3: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,2 %22,09,501,0389,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2

Eurooppalainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %12,57,251,1692,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1

Eurooppalainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 %4,654,021,5690,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1

Eurooppalainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,1 %1,384,346,4590,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2

Eurooppalainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,108,5017,3792,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +3

Eurooppalainen tasoitus +3: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %1,0110,3728,589,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +4

Eurooppalainen tasoitus +4: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %1,0111,2536,090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %32,08,501,0691,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,5 %7,503,401,4589,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 %1,234,6016,091,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +2 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 %1,038,7542,090,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %22,07,501,1091,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 %6,903,601,4790,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 %1,284,4011,591,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +2 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Petrolul PloieștiX · Tasapeli2 · CFR ClujPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %1,068,7532,091,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Oikea lopputulos

Oikea lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde0-00-10-20-30-40-50-60-71-01-11-21-31-41-51-61-72-02-12-22-32-42-52-63-03-13-23-33-43-53-63-74-04-14-24-34-44-55-05-15-25-35-45-56-06-16-26-37-07-17-2Palautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 69,6 %9,229,3515,7540,0100,0225,0287,5300,07,156,0011,028,085,0200,0275,0300,59,558,3513,038,5100,0225,0287,519,017,029,065,0175,0250,0300,5276,050,045,075,0150,0225,0287,5125,0125,0150,0225,0275,5301,0225,0225,0250,0287,5288,0275,0287,569,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Puoliaika/lopputulos

Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1/1 · Koti/Koti1/X · Koti/Tasapeli1/2 · Koti/VierasX/1 · Tasapeli/KotiX/X · Tasapeli/TasapeliX/2 · Tasapeli/Vieras2/1 · Vieras/Koti2/X · Vieras/Tasapeli2/2 · Vieras/VierasPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 83,3 %3,5013,039,05,355,057,3028,514,05,4583,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pariton/Parillinen

Pariton/Parillinen: keskikertoimet
VetokohdeParitonParillinenPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 %1,981,8094,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2

Ottelun alkuun asti · 13 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Petrolul Ploiești2,70 2,15kerroin laskenut−20,4 %
  • XTasapeli2,92 3,30kerroin noussut+12,8 %
  • 2CFR Cluj2,50 3,30kerroin noussut+32 %