Farul Constanța – Petrolul Ploiești: kokoonpanot
Kokoonpanot
- 12 R. Munteanu, Arvosana 7,2
- 6 V. Dican, Arvosana 6,3, Keltainen kortti
- 17 I. Larie, Arvosana 6,5
- 24 S. Bouzamoucha, Arvosana 6,6
- 11 C. Ganea, Arvosana 8,2, Maali
- 70 M. Ahlinvi, Arvosana 7,7, Maali, Vaihdettu pois
- 23 T. Njiké, Arvosana 6,5
- 8 I. Vînă, Arvosana 7,5
- 20 E. Rădăslăvescu, Arvosana 7,0, Vaihdettu pois
- 9 M. Hyseni, Arvosana 6,5, Vaihdettu pois
- 10 E. Sylvestre, Arvosana 6,4, Vaihdettu pois
- 38 L. Zima, Arvosana 6,8
- 2 A. Dumitrescu, Arvosana 5,3, Keltainen kortti
- 71 B. Malula, Arvosana 6,6
- 4 P. Papp, Arvosana 6,4, Vaihdettu pois
- 22 M. Țuțu, Arvosana 6,3, Vaihdettu pois
- 7 Rodrigo Martins, Arvosana 6,4
- 20 S. Hanca, Arvosana 6,4, Vaihdettu pois
- 8 L. Vega, Arvosana 6,0, Vaihdettu pois
- 19 Léo Teixeira, Arvosana 6,5
- 10 A. Bran, Arvosana 7,1, Maali, Vaihdettu pois
- 9 D. Nlundulu, Arvosana 6,6
Kokoonpanot
Farul Constanța
Käyttämättömät vaihtopelaajat
- 27Hassane Rachid Seyd Sabour Traoré
- 2D. Maftei
- 3V. Țicu
- 33João Ferreira
- 29A. Goncear
- 1A. Buzbuchi
Petrolul Ploiești
Käyttämättömät vaihtopelaajat
Pelaajatilastot
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Farul Constanța | ||||||||||||||
| 12R. Munteanu | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 53 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 6V. Dican | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 57 | 84 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 17I. Larie | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | 85 % | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 24S. Bouzamoucha | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | 90 % | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 11C. Ganea | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 46 | 80 % | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 70M. Ahlinvi | 75 | 7,7 | 1 | 0 | 2 | 1 | 23 | 83 % | 0 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 23T. Njiké | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 91 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 8I. Vînă | 90 | 7,5 | 0 | 1 | 3 | 2 | 29 | 76 % | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 20E. Rădăslăvescu | 63 | 7,0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 21 | 90 % | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9M. Hyseni | 63 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 91 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 10E. Sylvestre | 63 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 26 | 81 % | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 99Răzvan Marincean | 27 | 7,7 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 75 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 80N. Popescu | 15 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 71R. Tănasă | 27 | 6,9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 50 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 30N. Grigoryan | 27 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 75 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Petrolul Ploiești | ||||||||||||||
| 38L. Zima | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 91 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| 2A. Dumitrescu | 90 | 5,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 73 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 71B. Malula | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 65 | 91 % | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 4P. Papp | 78 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 | 89 % | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 22M. Țuțu | 78 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 26 | 92 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7Rodrigo Martins | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 80 % | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 20S. Hanca | 63 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 47 | 98 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 8L. Vega | 63 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 79 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 19Léo Teixeira | 90 | 6,5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 16 | 56 % | 1 | 3 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 10A. Bran | 78 | 7,1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 29 | 76 % | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 9D. Nlundulu | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 4 | 3 | 18 | 78 % | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 66T. Căpușă | 12 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 86 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 29K. Ludewig | 12 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 67 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 80M. Ioniță | 27 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 83 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 99O. Dele | 27 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 89 % | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| 30R. Leescu | 12 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 40 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |