Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos

Ottelun lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %2,123,303,3092,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5

Yli/Alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %2,001,7493,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin

Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,801,9192,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa

Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 %1,552,3593,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25

Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,821,9093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %2,772,103,8591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %2,552,403,5091,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus

Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %1,301,301,6393,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 %1,251,501,4091,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %1,251,451,4591,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 %1,542,1790,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %1,552,1690,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5

Yli/Alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,058,0092,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,75

Yli/Alle 0,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,076,9592,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1

Yli/Alle 1: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,076,8092,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,25

Yli/Alle 1,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,194,0091,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5

Yli/Alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,323,1593,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,75

Yli/Alle 1,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,382,7091,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2

Yli/Alle 2: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,512,4393,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,25

Yli/Alle 2,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %1,771,9793,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,75

Yli/Alle 2,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %2,271,5491,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3

Yli/Alle 3: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %2,771,3791,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,25

Yli/Alle 3,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %3,101,3091,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5

Yli/Alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %3,441,2592 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,75

Yli/Alle 3,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %4,221,1892,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4

Yli/Alle 4: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %5,801,1193,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,25

Yli/Alle 4,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 %6,331,1093,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5

Yli/Alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %6,551,0892,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5

Yli/Alle 5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 %10,51,0393,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5

Yli/Alle 5,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 %13,01,0294,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5

Yli/Alle 6,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,5 %28,51,0197,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,402,7192,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %2,921,3592,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %7,001,0692,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,9 %19,01,0195,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,273,4592,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %2,251,5792,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %4,901,1492,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 %11,51,0294,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5

Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,253,5292,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5

Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %2,201,5892,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5

Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %4,801,1492,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5

Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %11,01,0293,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 4,5

Kotijoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,5 %28,51,0197,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %1,851,7589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 %5,001,1090,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %11,51,0192,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %1,722,0092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %4,301,1892,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %9,901,0292,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5

Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,412,6692,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5

Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %2,921,3492,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5

Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %7,301,0692,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5

Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,9 %19,01,0195,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,6 %2,291,5090,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,5 %7,001,0490,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 %2,021,7092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 %5,751,1092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %11,51,0192,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 %4,401,1993,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %3,001,2789,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −2,5

Aasialainen tasoitus −2,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %8,301,0492,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −2

Aasialainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 %7,801,0794,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,75

Aasialainen tasoitus −1,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 %5,001,1291,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5

Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %4,001,2092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,25

Aasialainen tasoitus −1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 %3,401,2390,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1

Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %3,141,2991,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75

Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %2,421,4891,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5

Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %2,071,6892,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25

Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,382,7091,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5

Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,323,1593 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75

Aasialainen tasoitus +0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,5 %1,193,7790,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1

Aasialainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,105,8092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,25

Aasialainen tasoitus +1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %1,095,8091,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5

Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,076,7092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %6,801,0389,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %3,801,2091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %2,601,3789,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %2,101,6291,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,8 %1,342,7289,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %1,203,5289,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,0111,092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %5,751,0689,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %3,021,3090,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 %2,401,4389,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,971,6991,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,372,6089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,253,2089,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul Hunedoara2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 %1,028,3090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −4

Eurooppalainen tasoitus −4: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90 %31,011,251,0190 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −3

Eurooppalainen tasoitus −3: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %19,879,121,0489,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2

Eurooppalainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,2 %9,256,001,2090,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1

Eurooppalainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 88,9 %3,923,611,6888,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1

Eurooppalainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,4 %1,294,807,2589,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2

Eurooppalainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,0710,023,592,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +3

Eurooppalainen tasoitus +3: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 %1,0110,532,089,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %34,08,601,0691,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %8,003,701,4090,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 %1,234,6016,091,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 %23,07,601,0991,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,5 %7,003,601,4690,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Corvinul HunedoaraX · Tasapeli2 · FC ArgeșPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 %1,284,4011,591,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Oikea lopputulos

Oikea lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde0-00-10-100-110-20-30-40-50-60-70-80-91-01-11-101-21-31-41-51-61-71-81-910-010-111-02-02-12-22-32-42-52-62-72-82-93-03-13-23-33-43-53-63-73-84-04-14-24-34-44-54-64-75-05-15-25-35-45-55-66-06-16-26-36-46-57-07-17-27-37-48-08-18-28-39-09-19-2Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 66,8 %9,008,75401,0401,015,040,0101,0225,0300,0501,0401,0401,06,906,00401,011,029,090,0200,0275,0401,0501,0401,0401,0401,0401,09,208,5014,040,0125,0225,0300,0401,0401,0401,019,017,031,075,0175,0275,0501,0351,0401,050,046,080,0150,0250,5300,0501,0501,0125,0125,0175,0250,0301,0401,0401,0250,0225,0250,0300,0401,0501,0301,0300,0301,0501,0401,0401,0501,0401,0401,0501,0501,0501,066,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Puoliaika/lopputulos

Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1/1 · Koti/Koti1/X · Koti/Tasapeli1/2 · Koti/VierasX/1 · Tasapeli/KotiX/X · Tasapeli/TasapeliX/2 · Tasapeli/Vieras2/1 · Vieras/Koti2/X · Vieras/Tasapeli2/2 · Vieras/VierasPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 83,6 %3,5513,539,55,304,907,2029,514,55,5283,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pariton/Parillinen

Pariton/Parillinen: keskikertoimet
VetokohdeParitonParillinenPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %2,091,7294,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2

Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Corvinul Hunedoara2,50 2,13kerroin laskenut−14,6 %
  • XTasapeli2,88 3,30kerroin noussut+14,4 %
  • 2FC Argeș2,80 3,35kerroin noussut+19,6 %