Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos

Ottelun lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %4,403,701,7393 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5

Yli/Alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,761,9592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin

Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,731,9892,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa

Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %3,221,2992,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75

Aasialainen tasoitus +0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %1,831,9093,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %4,602,302,2591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %4,202,622,1091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus

Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,971,251,1993,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %1,601,451,1591,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 %1,651,401,1591,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %2,751,3389,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,1 %2,721,3490,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5

Yli/Alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %1,039,8093,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1

Yli/Alle 1: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,058,1093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,25

Yli/Alle 1,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,144,9292,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5

Yli/Alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,233,7092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,75

Yli/Alle 1,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %1,283,2591,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2

Yli/Alle 2: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,362,8592,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,25

Yli/Alle 2,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,572,2792,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,75

Yli/Alle 2,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %2,001,7693,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3

Yli/Alle 3: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %2,321,5592,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,25

Yli/Alle 3,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %2,601,4492,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5

Yli/Alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %2,921,3692,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,75

Yli/Alle 3,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %3,401,2691,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4

Yli/Alle 4: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %4,601,1693 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,25

Yli/Alle 4,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 %5,001,1593,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5

Yli/Alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %5,321,1292,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,75

Yli/Alle 4,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 %6,501,0993,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5

Yli/Alle 5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 %8,801,0593,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5

Yli/Alle 5,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 %9,651,0493,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5

Yli/Alle 6,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,3 %20,51,0196,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,333,1093,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %2,551,4592,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %5,821,1092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,8 %15,51,0194,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,204,0092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %2,001,7292,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %4,001,1992 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %9,101,0493,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,4 %21,01,0196,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5

Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,472,4692 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5

Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %3,201,2891,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5

Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %8,151,0492,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5

Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,6 %22,01,0196,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %2,401,4590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 %8,001,0391,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 %12,51,0193,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %2,121,6291,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %6,251,0892,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 %12,01,0193,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5

Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,144,8792,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5

Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,741,9592 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5

Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %3,301,2892,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5

Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %6,901,0792,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 4,5

Vierasjoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,8 %15,51,0194,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %3,901,1790 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %10,01,0292,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 %1,522,3592,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 %3,301,2892,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 %7,901,0592,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 %4,201,2093,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %3,001,2789,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5

Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %8,501,0492,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1

Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %6,951,0793,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75

Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %4,651,1390,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5

Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %4,151,2093,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25

Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %3,551,2391,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25

Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %2,421,5092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5

Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %2,071,6993 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1

Aasialainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %1,582,2793,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,25

Aasialainen tasoitus +1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,452,5592,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5

Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,362,9593,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,75

Aasialainen tasoitus +1,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 %1,243,4291 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2

Aasialainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,144,9092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2,5

Aasialainen tasoitus +2,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %1,115,6793,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %13,01,0193,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %4,101,1589,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,871,7791,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,542,1589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,75 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,352,6789,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %1,085,1789,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %10,01,0191,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %3,771,1889,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,981,6991,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %1,632,0089,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,75 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,462,4191,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %1,134,3789,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR Cluj2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,0110,091,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −3

Eurooppalainen tasoitus −3: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,1 %36,010,871,0190,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2

Eurooppalainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 %36,513,871,0393,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1

Eurooppalainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %10,256,121,1789,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1

Eurooppalainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 88,8 %2,083,452,8088,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2

Eurooppalainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,4 %1,344,975,7589,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +3

Eurooppalainen tasoitus +3: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,3 %1,107,5012,2589,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +4

Eurooppalainen tasoitus +4: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,4 %1,0210,7522,1289,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 %21,05,251,1791,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,603,205,7590 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +2 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %1,117,0021,091,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %15,05,101,2091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 %1,653,404,8090,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +2 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CFR ClujX · Tasapeli2 · Dinamo BucureștiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 %1,166,2514,591,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Oikea lopputulos

Oikea lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde0-00-10-100-110-20-30-40-50-60-70-80-91-01-11-101-21-31-41-51-61-71-81-910-010-111-02-02-12-22-32-42-52-62-72-82-93-03-13-23-33-43-53-63-73-84-04-14-24-34-44-54-64-75-05-15-25-35-45-55-66-06-16-26-36-46-57-07-17-27-37-48-08-18-28-39-09-19-2Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 67,3 %12,07,20501,0401,08,0013,028,075,0150,0250,0351,0501,012,06,80501,07,8012,528,075,0150,0250,0363,5401,0401,0401,0401,023,014,014,024,051,0125,0200,0275,0388,5501,065,038,045,065,0125,0200,0275,0301,0501,0162,5125,0125,0163,0237,5276,0325,0501,0250,0225,0250,0275,0300,0501,0501,0300,0300,0300,0325,0501,0401,0501,0401,0501,0501,0401,0401,0401,0401,0401,0401,0401,0401,067,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Puoliaika/lopputulos

Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1/1 · Koti/Koti1/X · Koti/Tasapeli1/2 · Koti/VierasX/1 · Tasapeli/KotiX/X · Tasapeli/TasapeliX/2 · Tasapeli/Vieras2/1 · Vieras/Koti2/X · Vieras/Tasapeli2/2 · Vieras/VierasPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 84 %7,4015,524,59,505,854,8045,014,02,6884 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pariton/Parillinen

Pariton/Parillinen: keskikertoimet
VetokohdeParitonParillinenPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 %2,041,7393,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2

Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1CFR Cluj3,40 4,40kerroin noussut+29,4 %
  • XTasapeli3,35 3,70kerroin noussut+10,4 %
  • 2Dinamo București2,05 1,73kerroin laskenut−15,4 %