Universitatea Craiova – Farul Constanța: kokoonpanot
Kokoonpanot
- 21 L. Popescu, Arvosana 7,3
- 3 O. Romanchuk, Arvosana 8,2, Maali
- 24 N. Stevanović, Arvosana 6,7, Keltainen kortti
- 5 B. Roux, Arvosana 7,1, Vaihdettu pois
- 31 R. Webster, Arvosana 6,1, Vaihdettu pois
- 23 Samuel Teles, Arvosana 6,5, Vaihdettu pois
- 8 T. Băluță, Arvosana 6,7
- 17 C. Mora, Arvosana 6,5
- 29 L. Băsceanu, Arvosana 6,3, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
- 22 S. Elisor, Arvosana 7,9, Maali, Vaihdettu pois
- 30 D. Matei, Arvosana 7,7
- 12 R. Munteanu, Arvosana 7,4
- 4 Gustavo Marins, Arvosana 6,5, Vaihdettu pois
- 17 I. Larie, Arvosana 6,4, Vaihdettu pois
- 6 V. Dican, Arvosana 6,2
- 11 C. Ganea, Arvosana 5,8
- 70 M. Ahlinvi, Arvosana 6,7
- 23 T. Njiké, Arvosana 6,7, Vaihdettu pois
- 24 S. Bouzamoucha, Arvosana 6,3
- 20 E. Rădăslăvescu, Arvosana 6,4
- 99 Răzvan Marincean, Arvosana 6,1, Vaihdettu pois
- 8 I. Vînă, Arvosana 6,4, Keltainen kortti
Kokoonpanot
Universitatea Craiova
Käyttämättömät vaihtopelaajat
Farul Constanța
Käyttämättömät vaihtopelaajat
- 2D. Maftei
- 33João Ferreira
- 9M. Hyseni
- 1A. Buzbuchi
- 71R. Tănasă
- 27Hassane Rachid Seyd Sabour Traoré
Pelaajatilastot
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Universitatea Craiova | ||||||||||||||
| 21L. Popescu | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 82 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 3O. Romanchuk | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 88 | 88 % | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 24N. Stevanović | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 79 | 92 % | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 5B. Roux | 70 | 7,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 55 | 93 % | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 31R. Webster | 56 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 94 % | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 23Samuel Teles | 57 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | 82 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 8T. Băluță | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 44 | 82 % | 1 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 17C. Mora | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 41 | 83 % | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 29L. Băsceanu | 57 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 16 | 94 % | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 22S. Elisor | 76 | 7,9 | 1 | 0 | 2 | 2 | 15 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 30D. Matei | 90 | 7,7 | 0 | 1 | 2 | 1 | 29 | 62 % | 4 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 10Ș. Baiaram | 33 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 86 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 11N. Bancu | 34 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 84 % | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 20A. Cicâldău | 33 | 7,6 | 0 | 1 | 2 | 0 | 23 | 91 % | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 6V. Screciu | 20 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 94 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9A. Al Hamlawi | 14 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 57 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Farul Constanța | ||||||||||||||
| 12R. Munteanu | 90 | 7,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 4Gustavo Marins | 45 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 90 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17I. Larie | 77 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 81 | 85 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6V. Dican | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 81 % | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 11C. Ganea | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63 | 75 % | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 70M. Ahlinvi | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 3 | 1 | 65 | 89 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 23T. Njiké | 74 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 89 % | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 24S. Bouzamoucha | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 89 % | 0 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 20E. Rădăslăvescu | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 31 | 77 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 99Răzvan Marincean | 45 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8I. Vînă | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 46 | 87 % | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 30N. Grigoryan | 45 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 83 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29A. Goncear | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 83 % | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 3V. Țicu | 13 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 79 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 80N. Popescu | 16 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |