Paris FC – Angers: kertoimet, aasialainen tasoitus
Aasialainen tasoitus −3,5
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 % | 6,10 | 1,12 | 94,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,75
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 4,20 | 1,20 | 93,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 3,25 | 1,31 | 93,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,25
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 3,00 | 1,36 | 93,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,75
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 1,98 | 1,78 | 93,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,54 | 2,32 | 92,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,1 % | 1,45 | 2,60 | 93,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,36 | 2,90 | 92,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 % | 1,25 | 3,70 | 93,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 3,75 | 1,22 | 92,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,76 | 1,92 | 91,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 3,25 | 1,30 | 92,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,67 | 2,07 | 92,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Paris FC | 2 · Angers | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,40 | 2,71 | 92,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.